Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két napig negatív volt a...

Két napig negatív volt a teszt, lehetett ő fertőző?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömmel találkoztam és még akkor negatív volt, utánna rá két napra még mindig negatív volt. HA NEGATÍV A TESZT FERTOZHET?

2021. dec. 26. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Milyen teszt? Pcr vagy gyorsteszt?
2021. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyors teszt
2021. dec. 26. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha negativ a teszt,akkor azt jelento, hogy nincs a nyálkahártyáján egy darab vírus se, mégis hogy fertőzne?
2021. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Gyors tesztnél fals pozitív eredmény nem jellemző, fals negatív eredményt viszont adhat. De vannak neki vagy neked tünetei vagy mi az, ami aggaszt?
2021. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Harmadik napon pozitívat mutatott nála a teszt... Nekem egyenlőre semmi tünet
2021. dec. 26. 10:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány napja találkoztál az illetővel?
2021. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 napja
2021. dec. 26. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nem kaptad el, vagy tünetmentesen átvészeled. Ha gondolod, holnap vehetsz a gyógyszertárban gyorstesztet magadnak a biztonság kedvéért.
2021. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-ast kiegészíteném: 2-3 gyorstesztet vegyél, ha az első negatív, vagy a "C"-nél nincs csík (a teszt nem működött jól, ha a control csík nem jelenik meg) akkor csinálj mégegyet.

Én is úgy látom, hogy fals negatív, es hobás teszt van dögivel, fals pozitívat még nem láttam.

2021. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányom tesztje pozitív lett. 2 nap múlva én is teszteltem magam, mert kicsit furán éreztem magam, de negatív volt. 3.nap durván beteg lettem, feleslegesnek éreztem tesztelni. Az 5.nap jött ki a mentő tesztelni, már a gyorszeszt is pozitív volt. Férjem is csinált tesztet, neki még ekkor is negatív volt. Utánam 5 nappal lett beteg tünetekkel, akkor már neki is pozitív lett a mentős gyorsteszt. Kislányomnak az 5.nap volt gyorsteszt a Heim Pál gyermekkórázban, csak kontrollra vigtük be, de a gyorszeszt negatív volt neki 15 percnél. 30 perc után mutatta, de azt már nem fogadták el.
2021. dec. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!