Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatjátok a negyedik oltást,...

Beadatjátok a negyedik oltást, ha ellehetetlenül anélkül az élet? (Azaz akkor, ha bolton kívül mindenhova máshova - mozi, színház, étterem, kávézó, kocsma, szálloda, stb. - kötelezővé teszik)

Figyelt kérdés
Én 3 Pfizert vettem eddig fel.

2021. dec. 26. 12:08
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Kifejtem a véleményem kommentben
60 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Még a 87.-et is, ha a vezérünk ezt mondja.
2021. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
19%
3 pfizert hogy? Nem úgy van, hogy a 3.nak más milyennek kell lennie, mint az előző 2?
2021. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
14%
Ez nekem nem érzelmi kérdés, hogy megmakacsolom magam, hogy én márpedig nem. Ha van rá HITELES, SZAKMAI LAPOKBAN PUBLIKÁLT bizonyíték, hogy a következő hullámok ellen szükséges, akkor igen. Ahogyan a delta variánsnál is van bizonyíték, hogy a 3. oltás azoknak, akik az első kettőt régebben kapták meg.
2021. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem, én már nem hiszek a mesékben, hogy a ránk erőszakolt 4.-8.-278. oltástól majd rendbe jön minden.
2021. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy adom. 2 pont elég volt, már nem érdekel ki mit mond és ír. A gyógyszergyárak által fizetett publikációk és a propaganda szócsövek már többé nem hatnak rám.
2021. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
2: úgy, hogy amikor volt nemrég, novemberben tömeges oltás az oltópontokon, és - minden cirkusz nélkül - odamentél, kitöltötted a szokásos sablon formanyomtatványt (OFF-os megjegyzés: mert persze miért is ne, hiába töltötted már ki pár hónapon belül 2x, azért harmadszor is csak ki kell töltetni mindenkivel újra ugyanazt a papírt, hadd húzzuk feleslegesen az időt OFFOS megjegyzés vége), majd miután a bürokráciával végeztél, kb. 5 másodperc alatt beadták (nekem speciel egy szemtelenül fiatalnak kinéző leányzó adta be az 1.-t és a 3.-at, a 2.-at pedig egy középkorú nő)
2021. dec. 26. 12:33
 7/39 anonim ***** válasza:
36%

Eddig is beadattam mind a hármat minden kényszer és rábeszélés nélkül.

Olyan helyekre nem járok, ahová most kell a védettségi. Külföldre sem.

Egy dolog motivált. Láttam apámat meghalni. Még szeretnék egy kicsit életben maradni.

Influenza ellen is oltatom msgamat már vagy tíz éve.

Vírusos agyhártyagyulladás ellen kb. harmin éve, kétéves időközönként.

2021. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig se vettem fel semmit, most már valóban látom hogy nincs is értelme.
2021. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
32%

na, úgy látom, itt is csak az ostoba hülyék válasza kap pozitív értékelést. Nem az volt a kérdés, ki hogyan cselekszik?

Ebben benne van az is, ha valaki ellenáll, az is, ha enged az erőszaknak, és az is, aki mindenféle nyomás nélkül is felveszi az oltást.

Én is az utóbbiak közé tartozom. Baj?

2021. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%
A kormány tartja fent ezt az állapotot , politikai okok miatt , értitek ? Így vezetik be a totális a globális diktatúrát ,úgy lesz mindenhol mint Kínában .Plusz túlnépesedés van (szerintük) a vakcina pont arra lét kitalálva, hogy csökkentse.
2021. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!