Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért olyan felfogni az...

Miért olyan felfogni az oltáselleneseknek hogy a covid elleni oltásnak fél év után már nagyon gyenge a hatása és nem a delta variáns által fejlesztették ki?

Figyelt kérdés
Mikor ezt az érvet mondom azoknak akik szerint halnak meg 2 oltás után is pl. Damu ezért nem sokat ér az oltás, akkor csak jönnek azzal hogy oltasd magad, enyémet is odaadom stb...
2021. dec. 27. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit zavarosra sikeredett........
2021. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz felfogni..
2021. dec. 27. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Mert fogalmuk nincs a vírusokról, stb.

Anno a himlő ellen is több oltás kellett a mutációk miatt, aztán ahogy meglett a teljes átoltottság, szépen a vírus is semmibe veszett, ma már oltani sem kell ellene.

2021. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Mert folyamatosan megy a mellédumálás, meg a riogatás. Bele fog unni mindenki... Beadattam az oltásokat de nem lesz tűpárna a hátsóm. Nem fogom 9 havonta oltatni magam, mindegy milyen vész jön. 3ik dózison is gondolkozom erősen... Valószínűleg 8 hónap és 2 héttel a második oltás után kérem, de csak az utazások miatt, hogy zökkenő mentesebb legyen.


Nem hobby ból utazom. Munka miatt. Folyton mindenhol kérik nézik ellenőrzik.


Rohadtul elegem van abból is hogy minden országban mások a szabályok, illetve abból is hogy ez hetente változik is.

Nagyon sok ország MO -t is beleérte politikát is csinál belőle, mikor az emberek meg hullanak mint a legyek...

Csak több lesz az oltás ellenes. Na persze ez részben cél is.

2021. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Majd térjünk vissza 1 év múlva. Kíváncsi vagyok a 43. oltás után milyen magyarázat lesz. Gondolom, majd miután mindenkit kötelezenk és mégsem szűnik meg a hatalmas pandémia, akkor is jön a sok okostojás a hatalmas eszével a különböző agyament magyarázatokkal... És még akkor sem fogják felfogni agyilag hogy át lettek b@szva!
2021. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Pedig értjük, hogy Covid19 vaxcinával oltanak Covid21 ellen.

Ezért is nem oltakozunk, mert nem most jöttünk a falvédőről :)))

2021. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha befejeződne végre az oltatlanok üdözése, kényszerítése, az ellenük való uszítás akkor ez a téma rögtön lezárulna. Miért nem lehet békén hagyni azt aki nem akar oltatni ezekkel a kétes hatásosságú kísérleti szerekkel? Ezen gondolkoztál már kérdező? Mert az egész sztori ezzel kezdődött, az oltatlanok elleni uszítással.
2021. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Eldöntötték magukban, hogy az oltás az rossz, és most kifogást keresnek.
2021. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Akik nem szeretnének oltást, - már eleve egyet sem, vagy nem akarnak harmadikat, negyediket, sokadikat - azoknak szerintem több, mint 90 %-a NEM azért nem, mert tisztában van vannak vele, hogy két oltás sem 100 %-ban véd meg a súlyos szövődményektől, és nem is azért, mert fél évvel az oltás után már nagyon lecsökken az antitest szám, meg nem is azért, mert a korábbiakat nem a delta variánsra fejlesztették ki, hanem valami egészen másért.


Én például olyannak, aki az oltás mellett döntött, mert azt érezte biztonságosabbnak a maga számára, vagy valamiféle kényszerítő körülmény miatt hozta meg ezt a döntést, azért nem mondom el őszintén, hogy a saját döntésemet mire alapoztam nagyon sok információ begyűjtése után, mert nagyon nem szívesen keltek másban rossz érzést vagy nyugtalanságot.


Se oltásellenes nem vagyok, sem oltáspárti. Korrekt tájékoztatás párti lennék, hogy mindenki a legjobb, legfelelősségteljesebb döntést hozhassa meg ebben a saját egészségét érintő kérdésben, ami szerintem sajnos nem annyira fekete-fehér, mint ahogy sokan szeretnék látni mindkét oldal részéről.

2021. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem a delta variáns ellen készült (és még mindig azzal oltanak), akkor miért tukmálják ilyen erőszakosan, miközben nem véd ellene? Ezzel az erővel a tetanuszt is kérhetnék fél évente, pont annyit érne a delta ellen.
2022. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!