Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás után 1.5 hónappal...

Covid oltás után 1.5 hónappal posztcovid tünetek vannak még mindig. Oltástól lehet vagy enyhe formában elkaptam volna a covidot megint? Folyt. lent.

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel covidos voltam, majd több hónapos posztcovid tünetek voltak. Köztük verejtékezés, hőhullámok, gyengeség, furcsa ízek szagok érzése. Konkrétan egyes ételeknek romlott, rohadt ízét, szagát éreztem.


Idén november közepén kaptam meg a harmadik covid oltást. És most néhány hete ismét kezdődött (nem tudom oltás után mennyivel, talán úgy 1-2 héttel) a hőhullám, verejtékezés. Majd jött egy hete a romlott, rohadt íz, szag, és most a gyengeség is megjelent. Már megint még egy teregetésnyi erőm sincs, le kell ülnöm közben.


Covid vagy posztcovid lenne már megint, vagy még mindig az oltás utóhatása?



2021. dec. 31. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ne oltaddad volna ne Magad!!!
2021. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Az oltásnak nincs ilyen utóhatása, és pláne nem egy hónappal később lenne. Nem klimaxolsz véletlenül?
2021. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bölcs választ.

Valaki más?

Tényleg a kérdésre válasz, nem vélemény az oltakozásról?

2021. dec. 31. 13:25
 4/10 A kérdező kommentje:
Klimax akár lehetne is. De tavaly három hónapig, azóta meg semmi? Most meg megint? Meg arra is passzol az ilyen gyengeség meg furcsa ízek szagok érzése?
2021. dec. 31. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehet az oltas de lehet a klimax ismet

Ezt senki se fogja itt gyakorin megmondani

2021. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az oltás mellett is elkaphattad megint:(

Nekem a 3. oltás után hetekig voltak influenzaszerű tüneteim: fejfájás, izom- és ízületi fájdalom, gyengeség, de az ízlésemmel-szaglásommal nem volt baj.

2021. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Az oltástól biztos nincs ilyen tünet,sztm elkaptad egy enyhébben megint.
2021. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Covid után ez maradmeg kitudja meddig és milyen gyakran jön elő..3 hete vagyok ebbe covidba de még mindig este leizzadok alvás közbe és van hogy rámjön a gyengeség úgy hogy szédülök. Covid elött egyszerse volt ilyen bajom...
2021. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás hoszabb távon fejti ki a hatását. Az oltásnak idő kell, amíg kifejti, létre hozza azokat a változásokat, amire létrehozták. Ez attól is függ, kinek milyen erős az immunrendszere, a gyengébbeket hamarabb legyőzi.
2021. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A második oltás után 2 hónapig ízületi fájdalmaim voltak. Nálam is most jelentkezett a hőhullám is. Viszont, ezt a klimaxnak tudom be. Az ízúleti fájdalom aztán lassan megszűnt.
2022. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!