Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlan vagyok,elkaptam a...

Oltatlan vagyok,elkaptam a koronavírust. Halál félelmem van,nem merek aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem oltattam , nem vettem komolyan vagy inkább nem akartam komolyan venni. Kisbabát szeretnénk de a nőgyógyász elrettentett,hogy nagy a meddőség esélye oltás után így első terhesség előtt nem ajánlja.. Voltam már egyszer covidos,de nem hivatalosan.. Most elkaptam egy barátnőmtől akivel együtt szilvesztereztünk. Neki a gyorsteszt pozitív lett,nekem negatív. El rontható a teszt? Esetleg nem toltam elég mélyre vagy hasonló? Nem tudom elmondani mit érzek de fáj a szemem szó szerint ég ki. A fejem szét szakad, a mellkasom meg mintha ülne rajta 50 ló. Szédülök, bármi hozzá ér a bőrömhöz az nagyon fura érzés kiráz tőle a hideg nagyon fázom majd melegem van de nem merek elaludni mert félek hogy nem kelek fel. Halálfélelmem van, 26 éves vagyok...

2022. jan. 4. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
52%
Hívd fel az orvost. Egyébként meg ha ezt tényleg a nőgyógyász mondta akkor is ő is elég értelmes.. mivel a koronavírus sokkal nagyobb eséllyel okoz meddőséget szövődményként mint az oltás.
2022. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
63%
Semmit, majd az erős immunrendszered megoldja..vagy nem.
2022. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kellene új tesztet csinálnod, nem gyorstesztet hanem például PCR-t. Az megbízhatóbb mint a gyorsteszt.

Telefonálj a háziorvosodnak, hogy mi a gond, mik a tünetek.

2022. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
91%
A gyorsteszt nem túl megbízható, főleg ha a barátnőddel nagyjából egyszerre csináltátok meg (ő már előrébb van a betegségben). Amúgy is fel kell hívni a háziorvost, kérj tőle mentős tesztet, illetve felír gyógyszert is, azt egy ismerőssel kiváltatod és az ajtód elé lerakatod.
2022. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél be viagrát?: [link]
2022. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
77%

Látom vagy hatott a propaganda, vagy épp most dolgozol meg a kiló krumplidért. Tegyük fel, hogy az előbbi. Ebben az esetben nem kell rettegni, mert minél jobban félsz valamitől, annál inkább gyengíted a szervezeted. Pláne ha nem pihened ki magad. Higgadj le, főzz egy jó teát, és beszélj a háziorvossal. Ő majd eldönti, hogy szükséges-e újabb teszt, és hogy mit kell tenned. Ha pedig romlik a helyzet, akkor kórház.


Emberek milliói, ha nem milliárdjai voltak már koronásak, csak sokuk nem is tud róla, mert megúszták sima influenzás tünetekkel.

2022. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
92%

Amit már az előttem lévők írtak, a gyorsteszt tényleg nem a legmegbízhatóbb, érdemes lenne szólni az orvosodnak.


Kívánom hogy mielőbb, szövődmény mentesen fel tudj épülni!


Pihenj sokat, igyál rengeteg folyadékot. Az immunrendszered érted dolgozik.

2022. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Hívtam reggel, nem is kérte,hogy bemenjek csak mondta,hogy igyak sok folyadékot, forró italt,szopogassak strepsilst és ha jól vagyok menjek majd a táppénzes papírért ha meggyógyultam. Később visszahívtam, hogy kérje a tesztelésem de már nem értem el őket
2022. jan. 4. 15:41
 9/52 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy már írták, hívd fel a háziorvosod, mondd el a tüneteid. Ő majd kér PCR tesztet. Ugyanilyen fontos, hogy ne olvass oltásfanatikusokat, mert ők 5 perc alatt eltemetnek. A valóságban meg pár nap alatt meggyógyulsz, ha egyáltalán covidos vagy, mert még az se biztos.
2022. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
60%

Semmi bajod nem lesz, 3x voltam covidos oltás nélkül.


Azt nem reklámozzák hogy az estszámhoz mérten elenyésző a halálozás, százalékosan fürdőszobai balesetekben többen halnak meg.


Nagyon fosol hívd fel a háziorvosod, milliónyi pozitív tesztre töredék kerül kórházba és annak a töredéke hal meg.

2022. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!