Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 12 embernek 6 adag vakcinát...

12 embernek 6 adag vakcinát adtak be, szerintetek miért fordul elő ilyen felelőtlen ellátás?

Figyelt kérdés
Ez olyan erős adag, hogy elméletileg 3 évre is elegendő.
2022. jan. 7. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

Amennyire tudom 1 adag vakcina 2 oltásra elég, így 6 adag 12 ember oltására elegendő.

Ahogy elő is van írva.

2022. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1: nem olvastad a híreket? Mind a 12 embernek 6 adagot adtak be, azaz 1 emberre 6 adag jutott!
2022. jan. 7. 19:50
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazért, amiért orvosok hibáznak műtét közben, a banki ügyintéző elrontott a számlacsomagomat, vagy amiért én magam rossz dokumentumot küldtem ki egy kirúgott alkalmazottnak.

Emberek vagyunk, hibázunk. Majd ha nem leszünk emberek, nem hibázunk.

2022. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
EGYSZERRE hat adag vakcinát adtak be 12 embernek az Országos Kardiológiai Intézetben. Másképpen fogalmazva hatszoros adagot kapott 12 ember.
2022. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hát munkaerőhiány van.
2022. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Ez amúgy új hír? Mert már tavasszal is volt ilyen.

A kínait egyenént csomagolják, a pfizert meg hatossával, szóval többfélel kiszerelés van. Aztán valamelyik figyelmetlen, túlterhelt, kötelezően túlóráztatott, alulfizetett de továbbra is kiemelendő, ohgy figyelmetlen ápoló elbszta.

Nyilván nem helyes, de ne tegyünk úgy, mintha más még nem hibázott volna. A lényeg, hogy kövessenek el mindent, hogy ne essen baja annak aki kapta. Ha ez megvan, én nem haragudnék.

2022. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6: az életük forog most kockán…
2022. jan. 7. 23:01
 8/25 anonim ***** válasza:

7, Igen, és reméljük megtesznek mindent, hogy ne legyen semmi bajuk.

De ezt most mire mondod?

2022. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Takumi ***** válasza:
0%
Miért forogna az életük kockán? :D LOL Érdemes lenne egy gimnáziumi biológia tankönyvet átlapozni.
2022. jan. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9: emelt szintű biológiából és kémiából érettségiztem, úgyhogy nekem te ne.

Arról senki sem tud semmit, hogy egy hatszoros dózis mire képes a szervezettel, jelenleg is felügyelet alatt vannak.

2022. jan. 8. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!