Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok arról az izraeli...

Mit gondoltok arról az izraeli "ötletről", hogy a koronavírus mindenkori aktuális variánsai ellen négyhavonta, azaz 4 havonta kellene oltakozni?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem őrület, és őrült ötlet! Felveszitek 4 havonta majd az oltást, ha úgy alakulna?



2022. jan. 11. 10:37
A kérdező szavazást indított:
igen, a korlátozások miatt
igen, mert félek a koronavírustól
igen, mert veszélyeztetett csoportba tartozom
(napi/heti) ingázó vagyok, nincs választásom
igen, mert attól félek, hogy tünetmentes hordozóként megfertőzöm a szeretteimet
nem, semmi esetre sem
kifejtem kommentben
44 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen kivan zárva!
2022. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Ez eddig is várható volt. Persze amikor pár honapja írtam, mindenki hülyének nézett, vagy azt mondta, havonta is rendben lenne, hisz a cukrosok naponta oltják magukat.
2022. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%

Ebben nincs semmi új. Aki akarja, annak meg kellene adni a lehetőséget; aki pl. augusztus elején felvette a harmadikat (pl. mert az első 2 után sem volt ellenanyagszintje, és szeretett volna valamiféle védelmet), annak már igencsak esedékes lenne a 4. is. Azért feltehetően idővel lesz jobb megoldás.

Ami engem illet, attól függne, hogy mikor venném fel, hogy hova kell / akarok menni.

2022. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
21%
Én felvenném, nem félek tőle.. csak akkor oldják már meg végre, hogy ne kelljen fél napokat utazgatni miatta. (Azt hittem, a 3. oltás már könnyebb lesz, csak besétálok a közeli kórházba és kész, de nagyobbat nem is tévedhettem volna, még most is alig lehet hozzájutni pár helyen.)
2022. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem fel a 3.Pfizeremet (2 Pfizer után), hogy egyáltalán nem mérettem ellenanyag-szintet.
2022. jan. 11. 12:09
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy ennyi ismétlőoltás hogy a fenébe nem okozhat antitestfüggőséget?! Hacsak nem mégis..
2022. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
2: szerintem a vércukrot ne keverjük ide. (Ennyi erővel a kábítószereseket is ide lehetne citálni, mert ott is folyamatosan csökken a szervezetben az anyag szintje, amit ugye ki kell elégíteni.) Szóval ez messzire vezet...
2022. jan. 11. 12:30
 8/38 anonim ***** válasza:
34%

#4 vagyok

Miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam. Ha egyszer én ezt gondolom, akkor miért nem releváns? Köszönöm az indoklást!

2022. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#8 #4 Én - a kérdező - nem pontoztalak le.
2022. jan. 11. 12:50
 10/38 anonim ***** válasza:
61%

#Kérdező

Nem is gondoltam, hogy te voltál - egymagad úgyis kevés lennél ahhoz, hogy 0% legyen a válaszom. Úgy általánosságban kérdeztem, bárki is volt.

2022. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!