Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hepatisis A fertőzésem volt....

Hepatisis A fertőzésem volt. Ihatok alkoholt ennyi idő után?

Figyelt kérdés
2 hétig voltam kórházban hepatitis A val. Volt egy vizsgálat ahol a normális maximum érték 10 egység volt és az én eredményem 3800 egység lett. Be is sárgultam, a májam be volt gyulladva, mozgás közben szinte érzem ahogy mozog/leng a májam. 3 napja engedtek ki a kórházból, de tegnap este lecsúszott néhány sör és pár Jäger. Lehet bajom hosszútávon?

2022. jan. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Ennyire nem tartod be az orvosi utasítást? Legalább fél évig ne csússzon le semmiféle sör meg más alkohol.
2022. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hónapokig eltarthat a teljes felépülés, a te tüneteid abszolút jellemzők. A sárgaság megjelenésével általában a vírus ki is ürül széklettel, de a regeneráció hosszabb idő, nem tudom miért nem lehet kibírni alkohol nélkül.
2022. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi bajom lehet ?
2022. jan. 13. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A májad nem jön rendbe.
2022. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!