Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz lehet, hogy aki elkezdte...

Igaz lehet, hogy aki elkezdte az oltást, annak mostmár muszáj lesz járnia, mert legyengült az immunrendszere, és oltás nélkül belehal a vírusba?

Figyelt kérdés
Régebben is hallottam ezt, és most is újra. Igaz lehet?
2022. jan. 17. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon úgy tűnik! Akkor mi lesz ezekkel az emberekkel? Főleg most, hogy eltörölték a korábbi oltásokat, nem ér semmit!

A Biblia reményt ad minden embernek! Szerinted mit ígér Isten?

2022. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Igaz, az oltakozók megszívták. Most már nincs visszaút, annyi oltást fognak rájuk sózni amennyit nem szégyelnek. Épül a vakcinagyár, szóval ki lett ez találva. :) Ja, és figyeljétek meg, hogy hamarosan majd fizetni is kell az oltásokért. Tudjátok, ha egy üzlet egyszer beindul...
2022. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy fizetni kell majd érte, valahol olvastam egy hozzászólást, hogy valamelyik országban már most is fizetős (nem emlékszem már, hogy hol).
2022. jan. 17. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezt egy másik kérdéshez írtam, de bemásolom ide is.

A én álláspontom:


"Az a legnagyobb baj hogy minden ismétlő oltás után egyre kevésbé lesz védett az ember.


Úgy lehet ezt elképzelni, mint mikor valaki hozzászokik egy gyógyszerhez és emiatt már alig használ. És ha ekkor úgy dönt hogy abbahagyja a szedését, még rosszabb lesz mint mikor még egyáltalán nem is szedte


Vagyis ha valaki a 3. vagy 4. oltás után mondja hogy "kösz de nem kérek többet!" kb fél évvel később mikor már szinte teljesen megszűnik az oltás okozta védettség, sokkal kiszolgáltatottabbá válik a Coviddal szemben mint mikor még egy oltása sem volt!"

2022. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Plusz egy érdekesség, erre ma bukkantam.


[link]


Lehet benne valami.. Ha jobban belegondolsz, pont a legjobban átoltott országokban terjed a legintenzívebben a vírus!..

2022. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Amiről a kérdésben írsz, az a passzív immunizálásra (amikor ellenanyaggal, azaz antitesttel oltanak) igaz lehet. Ezek a covid elleni vakcinák azonban aktív immunizálást jelentenek, amikor antigént visznek be.
2022. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem nem
2022. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!