Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha átestem koronán akkor...

Ha átestem koronán akkor mostmár nem kaphatok kártyát? Vagy még kaphatok? Illetve ha lejár a kártyám mert nem adatom be a 3. oltást később mégis beadatnám a 3-at akkor ugye csak egy oltás t kell beadatnom nem 3-at?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Nem szabad beoltatni magát senkinek se!!

Mert méreg van az inekcióban!

Helyette sok gyümölcsöt és zöldséget kell enni!!

2022. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy mi a helyzet a vérből nézett antitest teszttel...
2022. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmezem, hogy a covidon átesettek már nem fognak kártyát kapni. Pláne, hogy a kártya ezután nem védettségi, hanem oltási kártya lesz.
2022. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Nagyjából lesz@rják azt, hogy átéstel-e rajta, vagy sem, nem kapsz kártyát. Sőt, egy oltásra se, ha már majd megkapod a 2.-at akkor kapsz fél évre oltási igazolványt, mint a kutyák.

Aki meg tavaly kapott 2 oltást, de eltelt már fél év, ott tart, mit a többi oltatlan, illetve fertőzésen átesett, hivatalosan nem jár semmilyen igazolvány.

Persze fél éve még ez is konteó volt, és lásd ez is megvalósult.

Ausztriában már sok boltba se mehetsz be oltatlanként, vagy, ha nem estél át a betegségen.

Most olvastam, hogy már 2G-s karszalagokat osztogatnak némelyik bevásárló központban Ausztriában, azzal mehetsz bármelyik boltba vásárolni.

Kísértetiesen hajaz a sárga csillagra, persze ez is csak konteó.

2022. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!