Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Baràtnőm HPV és clamydia...

Atkóóó kérdése:

Baràtnőm HPV és clamydia betegségben szenvedett,elkaphatom tőle?

Figyelt kérdés
Baràtnőm HPV és clamydia betegségben szenvedett még 2014-ben,kezelték azóta semmi panasza nem volt.Én szeptemberben jöttem vele össze és október óta gumi nélkül szexszelünk.Semmi tünetünk nincs,de most tudtam meg tőle,hogy akkor beteg volt.Elkaphattam-e a betegséget?Holnap megyünk kivizsgálàsra orvoshoz.Mennyi idő szokott lenni az eredmény?

2022. jan. 18. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talàn
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Elkaphatod, de nálad nem fog tüneteket okozni (a férfiak többségében tünetmentes hordozók) - ugyebár nincs méhed hogy méhnyakrákot kapj :)

Viszont amíg "megbújik" benned és a párod kigyógyul utána vissza is adhatod neki - ezt hívják pingpong effektusnak, oda-vissza passzolgatják a felek egymásnak az adott STD-t.

2022. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen
2022. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam amit írtàl,ezeket tudom,de nàla sincs tűnet,ràkszűrései is negatívak,létezik hogy kigyógyult belőle teljesen mindkét betegségből?
2022. jan. 18. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A clamydiából ki lehet gyógyulni, mert van rá gyógyszer. Volt csajom is így bukott le, hogy elkaptam tőle. Ha ilyen beteg vagy, akkor annak lenne látható jele is.
2022. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Milyen jelei voltak neked?
2023. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!