Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tünetei vannak most a...

Milyen tünetei vannak most a covidnak?

Figyelt kérdés

Hányinger, fejfájás, étvágytalanság, gyakori székelés/hasmenés, fáradság.

Ezek fordulnak elő utóbbi közel egy hétben. De nem mind folyamatosan. Van ami csak visszatérően.



2022. jan. 19. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mind lehet + orrfolyás, kötőhártya gyulladás, száraz köhögés stb. is, de egyén válogatja..

Viszont sok más is okozhatja. Ha van tüneted a gyorsteszt nagy valószínűséggel kimutatja, ha covidod van.

2022. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig más és más. Ahogy mutódik a vírus, úgy okoz más és más tüneteket. Az egyik a tüdőt, felsőlégutakat támadja, a másik az emésztőrendszert, a harmadik a szívet és így tovább. Most nincs kedvem utána nézni a többi tünetnek.

Hozzá teszem, ugyan arról a vírusról van szó😂.

Tulajdonképp, ha nincs tüneted, az is egy tünet, mert akkor tünetmentes fertőzött vagy.

2022. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most múlt el, nekem a legnagyobb, legrosszabb tünet a nyakfájdalom volt, az még most se múlt el teljesen. Az elején volt 2-3 napig tartó "belső láz" (a lázmérő szerint nem voltam lázas, viszont éreztem, hogy belül lángolok), aztán a végén elment a szaglásom. Nekem ennyi volt.
2022. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!