Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy ilyen...

Hogy lehet az hogy ilyen sokan jól vannak oltás után?

Figyelt kérdés
Számomra kicsit hihetetlen ez az egész, én nem oltattam magam ilyen kísérleti vakcinával, sok oltáskárosultról lehet hallani, olvasni, viszont a környezetemben senkinek semmi baja még, pedig csomó ismerősöm kollégám oltatta magát és mindig kérdezem hogy vannak és hogy jól... nem értem... lehet majd 5 - 10 év múlva lesz bajuk? vagy placebot kaptak?
2022. jan. 19. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mit enne ma este a troll? :)
2022. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Hogy micsoda?
2022. jan. 19. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom az teljesen elképzelhetetlen forgatókönyv, hogy a való élet =/= facebookos csoportok és megmondóemberek?
2022. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Majd elmulik.sós vizet is kaptak sokan
2022. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
A mellékhatások nem keddről szerda reggelre fognak kijönni (ha egyáltalán lesznek), hanem évek múlva, többszörös dózis után. Az azbeszt okozta tüdőrák sem azonnal jelentkezik (meg az sem mindegy, milyen volt az azbeszt-mennyiség, amit belélegzett az illető), hanem évekkel később.
2022. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
35%
Nem lesz senkinek semmi baja utólag az oltástól és mindenki, aki megkapta még ettől nem fog meghalni meg nem lesz beteg 5 év múlva.
2022. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes a kérdés, én nem ezt tapasztaltam. Egy kollégám beadatta a jóféle mrns oltást, egy hónap múlva már nem élt. Tiszta a lelkiismeretem, mert próbáltam lebeszélni róla, de hitt a vakcinában. Ja és mondhatjuk, hogy nem az oltástól halt meg, de azért egy 40-es, jó kondícióban férfi, nem jellemző, hogy átalussza magát a másvilágra.

Olyat láttam, hogy valaki hosszú szenvedés után rákban meghalt fiatal létére de ilyet még eddig nem.

Amúgy meg a covidtól sem hal meg mindenki. Én a fenti történet miatt hagyom ki az oltást, a covidot meg minden akadály nélkül túléltem.

2022. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Én mindenfélét látok/hallok, azt is, hogy valakinek semmi baja nincs (most még), vagy semmi különös és olyanról is hallani, akinek igen.

Ez a fertőzéssel is ugyanígy van, sok oltatlan és oltott is elkapja a covidot, van, aki oltottként is kórházba kerül vagy iszonyúan szenved a betegségtől, van, aki oltatlanul tünetmentes vagy olyan nála, mint egy nátha, nem lehet tudni.

Ugye azt akarják elhitetni, hogy az oltás a megoldás, fontos, aki nem adatja be, az biztosan elkapja és kórházba kerül vagy meghal, aki meg oltott, az védett, de ahogy tapasztalom, ez nem ettől függ.

2022. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
És a hosszabb távú mellékhatások meg nem most derülnek ki és nem egy adag után...
2022. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
És az hogyan lehet, hogy sokan ilyen jól vannak a covid után?
2022. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!