Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most gyógyultam ki covidból,...

Most gyógyultam ki covidból, újra elkaphatom, mennyi ideig vagyok védett?

Figyelt kérdés
3-szor voltam oltva, úgy kaptam el.

2022. jan. 19. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Néhány hónapig.
2022. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Az oltáson nem lepődöm meg... Ami a védettséget illeti unokatestvérem tavaly volt koronás, és neki körülbelül 3-4 hónapig tartott.
2022. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

3 honapot irkalnak, de lofing se biztos

Legutóbb kutatas alapjan a delta utan az omikron elkaphato...gondolom nem azert hoztak le tudomanyos hirkent, mert a 2 kozott kivart 3 honapot a virus.


Nezess ellenanyagot havonta legalabb ha ujra elkapod tudni fpgod mi az a szint nalad, amikor mar biztosan nem vagy vedett

2022. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
A virus ellen nem vagy védett, akár mivel oltanak elkaphatod ismét és ismét. Viszont a felépüles lehet gyorsabb.. Az oltas, mint kiderült már nem mindegy hogy melyiket kapod..egyik több ellenanyagot termel mint a másik. Tesztelik ezeket, de már vannak eredmenyek..
2022. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Az oltas nem ad vedettséget, csak zöldkartyát.

Így hogy átestél, nagy eséllyel legalább egy évig védett vagy (hosszabb távú adat még nem is nagyon áll rendelkezésre)

Vannak ritka kivételek, akinél semmi védettség nem alakul ki, és pár hónap múlva ismét megbetegszenek a covidtól. De ez nagyon ritka.

A védettséget úgy értsd, hogy maskor is megfertőződhetsz, csak nem leszel beteg.

2022. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Munkatársamék kétszer voltak covidosak, másodszor tavaly októberben, és most megint azok, tehát még 3 hónap se telt el az előző betegségük óta. Teljesen egyénfüggő, ki meddig, és mennyire védett.
2022. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Èn két héttel a 3. oltás után kaptam el (valószinüleg) az omikront és csak annyi volt a tünetem hogy egy éjjel éreztem, hogy megy fel a lázam és kb höemelkedésem volt azon a napon, mig a párom aki csak kétszer oltott 5 napig lázas volt és köhögött. Szóval elkaphatod, de nem leszel annyira beteg.
2022. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Most hiába pontoznak le mindenkit aki leírja a tapasztalatait az oltásszkeptikus idióták. Én is és a párom is most vagyunk benne (én 3x vagyok oltva, ő 2x) Nekem eddig csak nagyon enyhe levertség a tünetem, ő pedig köhög és erőtlen, égő érzést érez a szeménél.
2022. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!