Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így elkaphatok tőle valamit?

Így elkaphatok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Anyukám párja pár napja rosszul volt, pontosan nem tudjuk, mi a baja, ő cukorbeteg is, állítólag leesett a cukra is, hányt, fázott stb. Nem tudták, hogy gyomorrontás, hányós vírus vagy mi okozta.

Tegnap anyukám sem érezte jól magát, azt mondta hányingere van, alig evett. Pedig állítólag vigyázott, hogy ne kapja el, nem aludtak együtt, fertőtlenített, nem puszilta meg stb.

Úgy volt, hogy a hétvégén anyukám meglátogat engem, én ennek nagyon örültem, már beleéltem magam és nagyon szomorú lennék, ha nem tudna jönni. Tegnap már ezek után erről lemondtam, de ő mondta, hogy egy szóval sem mondta, hogy nem jön, majd meglátja, addig még van idő.

Ha addigra neki már semmi baja nem lenne és ugye az elmúlt napokban én sem voltam velük, akkor ugye nem kaphatok el semmit? Csak mert nagyon nem hiányozna most egy betegség, főleg nem hányás...



2022. jan. 20. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ma még csak csütörtök van. Ha már legalább egy napig jól van, mielőtt hozzád megy, akkor valószínűleg nem kapsz el már tőle semmit. Ellenkező esetben érdemes lehet egy héttel eltolni a látogatását.
2022. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!