Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talpi szemölcs eltávolítása...

Talpi szemölcs eltávolítása ecettel?

Figyelt kérdés

Almaecetem nincs, 20%os sima van. Azt használhatom? Kb 7 éve van a talpamon egy szemölcs, nemrég pedig mellé nőtt még kettő, így már járni is elég nehéz olyan fájdalmas.. Fagyasztás és gyógyszertári ecsetelők nem használtak.


Mielőtt ráteszem az ecetes vattát a talpamra, vágjam vissza ameddig tudom?



2022. jan. 20. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Vírusszemölcs?

Gondolod, hogy ilyen népi gyógymód jobb, mint a verra-med vagy hasonló professzionális cuccok?


Bőrgyógyász fél perc alatt kiégeti, problem solved.

2022. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedikűrös is meg tudja csinálni,érdeklődj a lakohelyeden közeli helyeken. Nem kell szarakodni szerekkel ami lehet higy nem is hat. Miután kiszedni kell használni azt a tapaszt párszor higy ne nőjön vissza azonnal legalábbis. Olvastam higy valakinek vissza ő pár év múlva, de akkor legfeljebb megint megcsináltatnod.
2022. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Banánhéj dunsztkötés
2022. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászaton!!

Fagyasztás!!


Nekem 10 volt összesen, alig tudtam menni..

Csak ez segített..

2022. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!