Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 250 ellenanyagszint,mit lehet...

250 ellenanyagszint,mit lehet csináni?

Figyelt kérdés
Ma voltam ellenanyagszint mérésen,úgy tudom erre már nem kapok kártyát,vagyis nem hosszabbítják meg(2oltást felvettem előző évben).Most jelenleg 250 az ellenanyagszintem,mindkét oltástól nagyon rosszul voltam(koronás eddig tudtommal nem voltam),ilyenkor rizikós 3.oltást beadatni?vagy mi legyen..

2022. jan. 21. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Jelen járványügyi helyzetben rizikós lenne nem beadatni. Ellenanyagszint irrelevánas.
2022. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
A doki elmondja a tutit: [link]
2022. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

"A doki elmondja a tutit"


A tutt :D :D Ja, a tutit :D


Tényleg érdeklődéssel néztem bele. Egészen addig néztem, amíg be nem jelenti, hogy HÁROM, azaz 3 beteget kezelt a lógyógyszerrel és mind felépült. És ezt tartja hatalmas világraszóló eredménynek.


Bocsánat, de 3 ember még statisztikai hibának is kevés nemhogy tudományos kutatási eredménynek.


Ilyen pici mintavétellel simán lehet, hogy annak a 3 embernek szőlőcukrot adott volna, akkor is meggyógyulnak.


Uh bocs, de ez a maki nem a tutit mondja meg, kb a gö.rény amerikai megfelelője lehet.


Jah, kérem a lepontozást, érveket úgysem tudtok majd :D

2022. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, annak a 3 embernek más lehet a véleménye erről, mint neked. Másrészt a video lényege nem is ez, hanem ha végig nézed, akkor rájössz.
2022. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

"Gondolom, annak a 3 embernek más lehet a véleménye erről, mint neked"


Itt nem a véleményről van szó. Hanem arról, hogy 3 ember mint írtam még statisztikai hibának is kevés, nemhogy arra, hogy egy kutatási eredményt igazoljanak vele.


Amúgy vicces ez a logika: Az oltásokat 40-50 ezer emberen tesztelték (esetenként sokkal többön) de az egyesek szerint kisérleti LÖTTY, mert alig tesztelték. De egy lóféregtelenítő már csodaszer, ha HÁROM ember úgy épült fel, hogy azt is a szájába nyomták.


ez az a kategória, amikor a marharépa magyarázta a múltkor, hogy azért épült fel a covidból, mert marékszámra ette az antibiotikumot. Az egy másodpercig nem zavarta, hogy amúgy a covid vírusfertőzés, és antibiotikum nélkül pont ugyanúgy felépült volna belőle.

2022. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Ki beszélt itt statisztikáról, meg hibáról, egyszerűen a doki elmondta, hogy milyen sikeresen kezelt ki 3 embert. Persze, hogy tesztelték az oltásokat és pont ennek az eredéményéről számol be a doki a videóban, mert a Pfizernek ki kellett adni ezeket a dokumentumokat. Mi ellen hadakozol olyan vehemensen, nem értelek?
2022. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ kapni,nem vitatkozni emberek:(
2022. jan. 21. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem, ha megnézed a videot, akkor abban megtalálod a választ is. Jobb választ úgysem tud adni ennél itt senki.
2022. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha kevesled, akkor oltasd be magadat.
2022. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezt neked kell eldöntened,amúgy nem csak ilyen immunitás létezik,nem feltétlenül csak ez adja a védelmet.

Én nem mérettem ellenanyag szintet,beadattam a harmadik oltást is.

2022. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!