Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem véd meg 3 oltás az...

Miért nem véd meg 3 oltás az Omikron ellen?

Figyelt kérdés

Miért nem véd meg 3 oltás az Omikron ellen?

Nem vakcina ellenes hozzászólás, csak elég aggasztó, hogy a legjobb vakcinák is 30%-ban védenek az Omikron ellen. Meg majdnem minden második teszt pozitív.


Persze még így is érdemesnek mondják beadni, mert véd a kórházba kerülés ellen. Ezzel nem is vitatkoznék.


Viszont most olyan esettel találkoztunk, hogy 20-30ezres antitest szám mellett is Omikront elkapta egy ismerős.

Iskolába, meg olyat hallani, hogy akik megkapták a 2 oltást lázasabban fekszenek otthon, mint akik nem. Akik nem azoknak csak folyt az orruk.

Na ez miért lehet.?

Hiába lenne 20 ezres antitest szám, ha az nem arra a vírusra van.? Így a szervezetnek újakat kell előállítania (a természetes 1-2 ezres szinten), ami még jobban megterhelő, de azidő alatt késleltetve van az immunválasz, mert újakat kell termelni azok helyett, amiket kikerült (mesterséges 20 ezres) az Omikron?

Ez csak egy elmélet.


2022. jan. 22. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én véleményem szerint ki tudja mit oltanak az emberekbe. Nagy sumákság van itt. Túl sok a példa arra hogy miért ne oltassak.
2022. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Dr. Med. Gipsz Jakab, hobbi és facebook virológus, valamint immunológia professzorának eszmefuttatását olvashattuk.
2022. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a korábbi változatok ellen készültek.
2022. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na nem teszik a maradék bürokrácia a vakcina engedélyeztetésben?


Még jó elkapja, ha nem kapná el akkor vakcina se kellene.


3 Pfizer van nekem egyetem miatt. Hibrid oktatás félig tradicionális művész szakon nem reális. Beta male vagy Femboy. Egyszer elkaptam azt biztos, de engem nem teszteltek az oltás előtt. Egy panellakásban őt ember nyomorog akkor egyértelmű, hogy senki nem úszta meg ott. Semmi tünetem se volt semmikor. Aztán a nagyobb családban van szívbillentyű probléma eset másik bácsim. Túl él 2 infarktus. Dohányzás nem kicsit mellett, mert úgy kell csinálni meg az az alkohol. Utána is volt biztosan, de semmi teszt.


Fura legyűrtem a pánikbetegségemet emellett útközben amig hisztisnek a járvány körül. Hogy így nem véd és úgy fog védeni közepete. Én fiatal óvodásként se 2 agyi traumám volt. Véres ágy széle, hallási hallucináció, koma stb.


Anyám nem bír járni és gyógyszert szed covid miatt aztán Sputnik volt neki utána.

Apám max tagadja, hogy elkapta többször, de elégé egyértelmű volt rajta. Anyám fel se bírt kelleni és ő ott köhög.

Mamám mindent is szed szóval elfog menni oltani. Öcsém, húgom folyt az orra mindig.


Nővérem osztrákban dolgozik egy érettségivel. Haza jönni neki szimplán nem érte meg. Oltás munka miatt nem úszta meg ideáig.


Ausztrál bácsim (Sigma male) orvosi előadó muszály volt felvenni szakma miatt. Elég jó mentális állapotban van mai napig. Most is rá tudok írni hogy játszunk valamivel online. Ahogy mondta nekem ami gyorsan terjed gyorsan fog mutálotni. Úgyis hisztisnek majd és panikolni fog mindkét oldal mindegy mi lesz. Mert ennyira gazdag a nyugati világ, hogy megengedheti magának ezt így is a nap végére.

2022. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért ez első kettő sem a wuhani és delta ellen.
2022. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!