Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg ennyire jól védene a...

Tényleg ennyire jól védene a Covid-oltás (Pfizer)?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja, hogy megkaptam a boostert, koábban még 2020 szeptemberében voltam covidos. Aztán tavaly többször is éreztem tüneteket, de mivel HO-bsn ültem, nem teszteltem.


Idén szilveszterkor több haverom is elkapta, olyan lány is,akivel csókolóztam. Nekem negatív lett a PCR-om.


Most lakótársam is beteg, nagyon durvan köhög, most is negatív lett a PCR-om. Ennyire védett lennék?



2022. jan. 22. 16:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen, ennyire védett vagy. Örülj neki.❤
2022. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Nekem három Pfizer oltásom van, egyszer sem kaptam el, pedig sajnos volt aki belehalt közeli ismerősöm, még tőle se kaptam el.
2022. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire védett, és hordozó.

Nekem kicsit ez olyan mint a tífuszos Mary története. Ismered?

2022. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

az oltas nem vedettseget ad

ugyanannyi eselyed van arra hogy elkapd mint oltas nelkul

oltas abban segit hogy konnyebben veszeled at ha elkapod

okos gci

2022. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Miért lennék hordozó, ha a PCR-om negatív lett?
2022. jan. 22. 16:53
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Én tavaly márciusban átestem, még oltás nélkül, otthon kihevertem de elég fosul voltam.

Azóta már 2x tapasztaltam amit te, hogy gyanus nahyon enyhe tünetekkel, de HO-ban kihordva, szintén nem teszteltettem, mert a boltban mindenki masnak kifordult a tüdeje ugy köhögött, én meg nem fogok gyakorlatilag egészségesen karanténban ülni.

2022. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy a pcr is téved. Ismerek olyat, akinek tavaly voltak tünetei, negatív lett. Pár nap múlva meg már pozitív.
2022. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ilyenkor az emberek szerintem jobban odafigyelnek minden kisebb tünetre. Így már egy erősebb fáradtságot is a Covidnak tudunk be.


Most egyébként teljesen tünetmentes vagyok. Lakótársam is csak akkor szólt nekem, amikor megvolt a pozitív tesztje. Egyébként már előtte is napokig köhögött. És mivel ugyanazokat a tereket használjuk, már valszeg rég elkaptam volna a fertőzést.

2022. jan. 22. 17:05
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Párom oltatlanul nem kapta el tőlem a fertőzést, amikor én beteg voltam. De biztos a mindenható oltásod véd meg.
2022. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
3%
A haláltól és a lélegeztetőgéptől biztos te szerencsementes....
2022. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!