Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 COVID oltással rendelkező...

2 COVID oltással rendelkező sorstársaim. Hogyan viselitek, hogy elvesztettük a védettségi igazolványunkat és az ahhoz tartozó jogainkat?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltok erre a helyzetre?

2022. jan. 23. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Felveszem a 3. oltást
Megsértődtem, becsaptak nem hagyom magam zsarolni -nem veszem fel a 3. oltást
Nem tudom mit tegyek - az első 2 oltás pozitív hatással volt rám
Nem tudom mit tegyek - az első 2 oltás negatív hatással volt rám
Nem ezt ígérték - a választásokon fogom jelezni a véleményemet
Nem tudom mit tegyek - további információkat gyűjtök a döntéshez
Akkor SEM veszem fel a 3. oltást ha a munkám kerül veszélybe
Akkor veszem fel a 3. oltást ha a munkám kerül veszélybe
44 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen felveszem a 3. oltást, mivel tanult emberként képben vagyok járványtanból, tudom, hogy ez az egy értelmes döntés van
2022. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%
Már felvettem a harmadik oltást.
2022. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
71%
Igazi ostobák vagytok tanult létetekre!
2022. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Mért, milyen jogok járnak vele? 500 fős tömegrendezvény? Gyakorlatilag sehol nem kell. De azért beadathatod a 3.-at, bár az omikron messze nem olyan veszélyes. Hamarabb volt jelentősége a 3.-nak, ma már alig.
2022. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%

Most vagyok az omikronban😂.

Ez egy fos, nem tart 3 napig. Az is enyhe. Ennél még egy influenza is komolyabb sokkal. 1 nap, lassan beteg leszel megjelennek a tünetek, 2 nap beteg vagy, 3 nap kifele mész lassacsakán elmúlnak a tünetek.

Kb ennyi.

2022. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
16%
Felveszem a 3.-ik, 4.-ik, stb. oltást, ha kell!
2022. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Tele vagyok érvekkel kedves négyes, de magad fajta hülye embernek nem fogom elmondani, mert csak az oltásban látod a világot :) egészségedet kívánom hozzá. Az, hogy benyeled a média hülyeségét nem vall magas iskolázottsági szintre. Szóval, hogy ki hol tart, mindenki döntse el maga :) joggal mondom, hogy át lettetek verve és át is lesztek :) de ti csak menjetek a lefizetett "szakemberek" után. Nyugodj meg én nem voltam és nem is leszek beoltva szóval kezdheted félteni a hozzátartozóidat. Mert járok boltba is, szóval előbb utóbb úgyis kap a jóságból oltás ide, vagy oda. Egyébként meg mindegy, hogy oltott vagy e vagy sem. Én saját magam az ismeretségi köröm segítségével vezetek egy statisztikát, hogy mennyi idő alatt betegszel meg újra, ha elkaptad. Bár nem kell elhinni, de ér annyit, mint egy "szakember" véleménye.
2022. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

#1 akkor tanult, járványtanban jártas emberként kérlek vezesd le, hogy miért is volt jó döntés?


Várom a kimerítő válaszod!

2022. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Vegyétek fel még a 20.-at is! A kártya csak beetetés volt, semmi ellen nem véd. Még mindig nem jöttetek rá, hogy csúnyán át lettetek verve. Most lehet nyomni a pirosat.:)
2022. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Én oltott vagyok, 3-szor is, a negyediket egyelőre nem látom szükségesnek, úgyhogy nem oltásellenesen mondom, de nem az oltások miatt enyhül, szelídül a vírus, hanem a saját jól megfontolt érdekében. A vírusnak nem az az érdeke, hogy kiirtsa a hordozóit, mert azzal ő maga is kiirtódik, hanem hogy nagyobb fertőzési rátával több hordozóba jusson be önmagát megsokszorozva, viszont enyhe, nem halálos tünetekkel, hogy jól tudjon terjedni. Így fog remélhetőleg szokásos náthává szelídülni a covid is.
2022. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!