Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történt velem?:D

Mi történt velem?:D

Figyelt kérdés

Tegnap egyik pillanatról a másikra elkezdett rázni a hideg. 25 fokos lakásba kabátba ültem a gép elött. nem voltam olyan rosszul, hogy mentőt keljen hívni. A házi orvosom kedden fog rendelni, akkor tudok elmenni.

Tünetek: Hidegrázás, fejfájás(állandó), Vérnyomás 135/70 Pulzus 125.

Mára már enyhült. Hidegrázás megszűnt, fejfájás félig meddig megszűnt. vérnyomás 138/80 Pulzus 101. Sokkal jobban vagyok.

29 éves vagyok, 105 kilógramm és 192 cm magas. Nincs ismert betegségem.



2022. jan. 23. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár covid is lehet.
2022. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Covid lesz ez.
2022. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Be vagyok oltva. Szagokat, ízeket érzek. Nem hiszem, hogy covid lenne, de ha igen, akkor mi a tökömre való az oltás.
2022. jan. 23. 11:07
 4/9 anonim válasza:
76%
Az oltás mindenkinél máshogyan hat, van akinél egyáltalán nincsenek tünetek ha elkapja meg van akinél csak enyhít a tüneteken szerintem vegyél egy gyorstesztet nem veszitesz vele semmit
2022. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet koronavírus.

Én is be vagyok oltva, amikor megfertőződtem, egy délután alatt lezajlott minden tünetem, és azok valamelyest hasonlóak voltak az általad leírtakhoz.

2022. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

,,Be vagyok oltva. Szagokat, ízeket érzek. Nem hiszem, hogy covid lenne, de ha igen, akkor mi a tökömre való az oltás."


Majd, ha kimaszol a kő alól, megtalálod azt a legalabb egy eves infot,hogy a súlyos megbetegedéstől véd

2022. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Én nem vagyok beoltva, egyszer sem, de nekem is hasonló tüneteim voltak! Annyival más, hogy a torkom is fájt.


Szerintem is koronavírusod lehet! Nekem is az volt, a szokásos vitaminadagot (C+D+cink) 3* emeltem, + ivermectin, két nap után mentem dolgozni, azóta sincs semmi bajom.

2022. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én Béres C vitamint szedek 1000 mg+ 2000 NE D3.

Eddig napi egyet szedtem, tegnap bevettem 2 darabot, és ma i be fogok.

2022. jan. 23. 12:09
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

#7 vagyok


Én meg 15.000.- mg C vitamint és 25.000.- NE D3 szedtem akkor amikor beteg voltam, néhány napig.


80kg vagyok


Sajnos a gyógyszergyártók nagyon erős negatív kampányt folytatnak a vitaminokkal szemben, hogy veseköved lesz tőle, meg csak keveset szabad, mert jaj jaj, de ez csak kamu!


Nyugodtan emeld meg a C és D is, akár 10* is! A C és D vitaminok csodálatos hatásal vannak az immunrendszeredre, és olcsó termékek, nagymértékben erősítik az immunrendszered!

2022. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!