Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak én nem értem, hogy most...

Csak én nem értem, hogy most mi van?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt még azt sulykolták belénk, hogy oltassuk be magunkat. Beoltattam magam, most nem szeretnék abba belefolyni vagy vitatkozni, hogy ez jó döntés volt-e. Aztán jött ez a harmadik oltás, amit először úgy reklámoztak, hogy ha valakinek van alapbetegsége, idős ember vagy szeretne nagyon elővigyázatos lenni, az kérje. Mondtam jó, akkor nekem ez nem kellesz,be vagyok kétszer oltva, nem vagyok idős, nincs alapbetegségem, minek?

Viszont most meg már szinte kötelezővé teszik, mondván, hogy a harmadik nélkül az első kettő sem ér semmit. Kérdem én, mivan?

Ti mit gondoltok erről? Beadatjátok a harmadikat?

(Nem szeretnék veszekedést kezdeményezni ezzel a kérdéssel, nem provokálásnak szánom, mindenkinek magánügye, hogy beoltatja-e magát, csak kíváncsi vagyok, hogy erről mi a véleményetek).



2022. jan. 23. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Undorító az egész. Engem azzal riogattak elküldenek fizetetlenre , aztán azt a két embert sem küldtek el aki nem oltatott.


Megkaptam a második kínait és covidosan ülök itthon karantén alatt jelenleg a párommal.

Lehet találgatni , de körülöttem mind a család aki nem oltatott nem lett beteg csak mi (ne is legyen ) .


Én biztos hogy nem adatom be a harmadikat....hány lesz még ?? Jövő ilyenkorra hányadik oltást fogják kötelezni? :/

2022. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Hu kemény fába vágtad a fejszéd! Tudod én már ott rájöttem hogy valami nem stimmel miután azokat az embereket akik pl agyvérzésbe, vagy rákba haltak meg egytől egyik besorolták őket a covid halálok számához. Személyes véleményem szerint ez csak politika. 3x voltam covidos tudod ugy hogy be vagyok oltva és hál istennek kimerült abban hogy folyt az orrom. Oltásról pedig csak annyit hogy mégis milyen oltás az amit fél évete meg kell újítani. Tudod egy idő után nem a covidba fog meghalni az ember hanem maga a covid elleni oltásba, mert bizony a szervezetünk is legyőzné ezt a vírust, viszont 4 külőmbőző összetevőjű oltás ellen már nem biztos hogy győztesek lennénk ebben a csatában. “Mindenki maga dönti el hogy felveszi e az oltást” baromság! A kormánynak ezzel célja van, ha tetszik ha nem. Nyáron hírtelen nem volt sem karantén, sem maszk. Miért? Mert Orbán Viktor szereti a focit. Mindenkinek szép estét aki olvassa ezt. És gondolkodjatok.
2022. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyet értek veletek.

"hány lesz még ?? Jövő ilyenkorra hányadik oltást fogják kötelezni? :/" Sajnos én is ezen gondolkoztam most el, nem értek már semmit, egyre jobban csak a politika jön szóba.

2022. jan. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!