Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a cikk azt jelenti, hogy 3...

Ez a cikk azt jelenti, hogy 3 oltással lesz 9 hónapon át érvényes a védettségi igazolvány? (Link megjegyzésbe csatoltan beillesztve)

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 31. 21:13
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
kifejtem a véleményem kommentben
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Hivatalosabb, mint a magyar kormány döntései. Ez zajlik éppen:


[link]


Bővebben:

[link]


A védettségi kártyáról. Kicsit gagyi videó, gagyi zenével, de a valósággal:

[link]

2022. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2022. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

#1-es vagyok. Tényleg ideje lenne felébredni. Nem veszitek észre, hogy kártyához kötött emberi jogok vannak? Ezen kívül az egyik célja az egésznek a fosszilis energia teljes beszünetetése.

Hatósági árazás nélkül 700ft lehet egy liter benzin:


[link]


Betiltják a gázkazánokat, gáztűzhelyeket:

[link]

2022. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ja ebredni kene de hiaba beszelsz ha nem ertik:D

Egyik ismerosom is xarul volt 2 oltas utan es fogadkozott hogy 3.tuti nem lesz

Na ehhez kepest mar agyal rajta mert neki kell a kartya holott semmi sem indokolja neki igazabol🤡

Ugy remegnek az emberek a kartyaert mintha kotelezo volna

Ha bajt okoz a tragyale aztan meg sirnak:D

Mindenki maga tudja hogy bssza el az egeszseget

2022. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb országban idáig is volt lejárata már a dupla oltásnak is (pl Ausztria). Ez csak nekünk újdonság.
2022. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 Míg te az ismerősödet bohóc fejjel illeted, én nem szólok le senkit. Képes vagyok kisregényt írni, ha olyan az adott kérdés, hogy témába vág, linkelek, érvelek, bizonyítok, ezerszer, újra és újra. Te mit tettél azért hogy az ismerősöd felébredjen? Talán máshogy kéne hozzáállnod ahelyett, hogy hülyének nézed...
2022. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem, sajnos olyan buták az emberek hogy alap dolgokat nem látnak. Beszélgettem valakivel és mondta hogy kijött a bejelentés hogy csak 3. oltással lesz érvényes az igazolvány, de nem érti, hogy akkor most hogy vonják vissza az igazolványokat? Odáig sosem el sem jutott fejben hogy nem kell visszavonni hanem csak egy kattintással elveszik az összes jogát hiszen elektronikusan működik. Ennyire buták sajnos az emberek.
2022. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

6-oska nem mintha sok közöd lenne hozzá de többen próbáltuk az ismerősömet szép szavakkal,cikkekkel,érvekkel meggyőzni hogy miért ne kérje a szent oltást de először úgy tesz mintha értené aztán ehhez képest ugyanúgy megy érte vagyis szándékozik a 3.-ért menni pedig enyhe szívprobléma adódott neki a 2.után....Mostanra nagyjából gyógyszerekkel rendbe jött de már a 3.-on agyal :D

Akkor mit kellene csinálni??Könyörögni nem fogok egy felnőtt embernek:D

Linkeltünk neki rengeteg anyagot de szerintem el se olvassa a videókat pedig meg sem hallgatja magyarán nem néz utána semminek,ezért van a bohóc fej🤦‍♂️🤦‍♂️Nekem utána ne panaszkodjon de nem fog mert akkor el kéne ismerje hogy tévedett

#4

2022. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!