Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az omikron járvány nincs egy...

Az omikron járvány nincs egy kicsit már túlhisztizve?

Figyelt kérdés

Szerintem túl van ezzel az oltással és karanténosdival.. Már Rusvai is azt mondta hogy influenza szerű és mi is látjuk a kórházba a covid osztályon, vannak még esetek de tényleg kevesebb ahhoz képest hogy nagyon sok a fertőzött.

Aláírom a delta és brit mutánst komolyan kellett venni, hihetetlen sok fiatal jött be fulladt stb. haltak is meg, pokol volt a delta.. de most a kórházakban is egész mást tapasztalunk


2022. febr. 4. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
omikron vagy se, a megrendelt oltásokat be kell nyomni...
2022. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
1,5 éve tart a Covid... szerintem nem kéne róla beszélni már, senkit nem érdekel, az országos rendeletekkel meg úgysem tudunk mit tenni, politikai hiszti az mindig volt és lesz is. Szinte az összes ismerősöm elkapta már, volt aki rosszabbul viselte, az omikron most olyan semmilyen. De lehet egy másik variáns megint rosszabb lesz.
2022. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt inkább a politika lihegi túl.
2022. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mellesleg már semmilyen szabályt nem tartatnak be. Boldog-boldogtalan kimászkál karanténból, ahol véletlenül kell kártya, ott 5 méterről néznek rá stb.

Akkor legalább törölnék el őket, ha szándék sincs a betartatásra.

2022. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Vakcina lobbi kilora megvette a kormanyt meg a mediat.. szerinted miert megy a Petofi radion rendszeresen hogy oltsak a gyereket is holott az omikronnak nathaszeru tunetei vannak.
2022. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5.

A Petőfi rádió meg a magyar kormány miatt oltanak az egész világon?

2022. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

A lobbi nem all meg a hatarokon...

Amugy mikor ezt meghallom a radioban mar valtok is adot.

2022. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
A vakcinalobbi fizetett a kormányoknak? Én idáig fordítva tudtam.
2022. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Itt a magyarázat, hogy miért:

[link]

2022. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!