Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen nem-covid légúti...

Neked csak Laci kérdése:

Milyen nem-covid légúti fertőzés terjed mostanában mindenhol?

Figyelt kérdés
Kis túlzással mindenki beteg a környezetemben. Torokfájással kezdődik, majd köhögés, esetleg tüdőgyulladás a vége és antibiotikumot ír az orvos. Két hétig tart. Enyhe hőemelkedés, izom és derékfájdalom is van. Covid tesztek negatívak, PCR is. Egy hónapja megy kábé.

2022. febr. 15. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Az omikron szövődménye.
2022. febr. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ősztöl tavaszig van felsőlégúti vírus ,több ezer féle.Nem csak a covid létezik.
2022. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Influenza, nátha stb. Ja bocs, ezek most nincsenek, mert átkeresztelték őket covidra.
2022. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Omikron szövődmény mekkora hülyeség! Konkrétan érdekel, ha valaki tudja, ez most milyen vírus, ami megy és nem Covid. Ha valaki bevizsgáltatta vagy az orvos beazonosította, vagy valamilyen labor kimutatta, hogy mi ez.
2022. febr. 15. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
RSV-t nagyon mondják, ezen felül meg a szokásos náthavírusok mennek, amiket nehéz egyenként azonosítani (Rhinovírus, Adenovírusok de lehetnek akár bakteriális pl. pneumococcus fertőzések is.)
2022. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elkaptam és nem covid. De miért is nezetnék, hogy mi. Nem érdekük, a többi betegségben nincs annyi pénz.
2022. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos bevizsgálták valahol, hogy kizárják, nem a Covid egy újabb variánsa-e. Szerintem.
2022. febr. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!