Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan, aki kicsivel a...

Van itt olyan, aki kicsivel a Covid-fertőzés után ment oltakozni?

Figyelt kérdés

Munka miatt kötelező lenne felvennem a második oltást, de most voltam covidos és félek mi lesz, ha ilyen hamar ráoltanak a fertőzésre.


Eléggé azt látom, senki nem tudja pontosan megmondani, meddig kell várni a gyógyulás után az oltással.



2022. febr. 16. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

ne hagyd magad engem most rúgtak ki tegnap mert nem oltom be magam

átestél megvan a védettséged, munka van dögivel

2022. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétől függ. Ismerek olyat, akinek semmi baja nem lett, de olyat is, akinek trombózisa alakult ki.
2022. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 huh bakker részvétem.

Az a baj, hogy én most elég nehezen találok olyan melót, ami normális is, meg nem kérnek oltást :(

2022. febr. 16. 18:02
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 de trombózis csak az mrns vakcináktól alakulhat ki, nem? Én sinopharmra mennék, mert az első is az volt...
2022. febr. 16. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Anno betegség után azt mondta az orvos, ő legfeljebb 1 év múlva oltatna. Akkor még szó nem volt arról ami most, hogy kötelező oltás.
2022. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

“de trombózis csak az mrns vakcináktól alakulhat ki, nem? Én sinopharmra mennék, mert az első is az volt...”


Nem tudom ő milyet adatott be, de kertszomszédunk 3 kínai után agyvérzést kapott. Nem rögtön, hanem eltelt 4-5 hónap

2022. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 jó figyelj, nagyon sajnálom őt, de lássuk be agyvérzést oltás nélkül is elég sok mindentől kaphat az ember sajnos...
2022. febr. 16. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, de előtte semmi baja nem volt. Izraelben az egész lakosság be van oltva. Sorra számolnak be hasonló esetről.
2022. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne oltass de te tudod!
2022. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Januárban kaptam a második oltást. Január végén kovidos lettem, el is kellett mennem táppénzre, most megint van valami, mert lázas vagyok, köhögök.

Előtte legalább 15 éve nem voltam beteg, se táppénzen nem voltam.

Nagyon megbántam, félek, hogy most már ez lesz, hogy minden szir-sz@r betegség ágynak dönt, meg lázas leszek.

2022. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!