Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétfőn lesz altasasos műtétem....

Hétfőn lesz altasasos műtétem. Vesekő és dj kateter kivétele már nagyon nagy fájdalmakkal. Gyakorlatilag ágyhoz vagyok kötve.?

Figyelt kérdés
Pénteken kell mennem PCR tesztre, nagyon félek hogy pozitív lesz,és halasszák a műtétet. Nem vagyok meg semmi, nincs tünetem de akkor is félek. És még az lenne a kérdésem hogy hány oltást fogadnak el műtéthez, mert már semmi nem érdekel csak szedjek ki belőlem a katetert

2022. febr. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. 2 minimum kell. Tapasztalat.

Viszont én nem tojnek be a pcr teszt miatt, sőt semmi miatt sem. Abszolút olyan tüneteim voltak mint aki covidos mégis negatív lettem tavaly is 2* is

2022. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a biztatást nagyon remélem hogy nem lesz pozitív már nem bírom a fájdalmat. Pici babám van és nem tudok vele foglalkozni, fogni se pelenkazni se öltöztetni se a fajdalomtól. Szeptember óta van dj kateterem azóta ez van velem
2022. febr. 28. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lehet ne érintkezz senkivel, így csökkented a kockázatát. Kitartás, elég rosszul hangzik, amit leírtál.
2022. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!