Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány napra kerül karanténba...

Hány napra kerül karanténba az aki oltott és COVID tüneteket észlel magán?

Figyelt kérdés
Ha nem csináltat tesztet, van oltása. A karantén lejárta után, ha nincsenek tünetei egyből mehet dolgozni/iskolába?

2022. márc. 3. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
7 nap a karantén mindenkinek. Ha oltva volt az ember, akkor az 5. nap után már mehet akárhova, ha produkál egy negatív tesztet. (Elméletileg oltás nélkül is így van, de gyakorlatilag nem fognak engedni, a negatív teszteredmény ellenére sem.) 7 nap után mehet bárki bármerre, nem számít, hogy beteg-e, nem számít hogy fertőz-e, mert a karantén feloldásához nincs tesztre szükség. Szóval nem a tünetek jelenlétéhez van kötve, az nem is számít a történetben.
2022. márc. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Azt hittem már nincs cívis, hogy a Putyin megindult. Eddig az lett mondva, hogy mindenki meggyógyult
2022. márc. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es Ez jó volt:D
2022. márc. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ha5ctx ***** válasza:

Elvileg 7, de gyakorlatilag 9-10.

Mire kijelentenek stb.

2022. márc. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ellenőrzik a rendőrök, hogy betartjuk e a karantént?
2022. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Most már nem. 2020 elején még mentek házhoz, de mióta ennyi karanténos van, azóta nincs kapacitásuk rá. Legfeljebb egy-egy helyre mennek ki.
2022. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer sem ellenőriztek más kérdés, hogy ha harmadjára is elkapom ezt a valamit nem is fogom közölni senkivel se. Max szólok a dokinak, hogy bocs doki elfáradtam írjon ki 3 napra. Dehogy megyek még egyszer karanténba
2022. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!