Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok? A járványügyi...

Mit szóltok? A járványügyi korlátozások nagy részét eltörlik.

Figyelt kérdés

Megszűnik a maszkviselés, a munkáltató nem kötelezhet oltásra (kivéve egészségügy)

A védettségi igazolvánnyal kapcsolatban is törölnek szabályozásokat, de nem tudom pontosan mit.


2022. márc. 3. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Várható volt. Tavaly és tavaly előtt is ez volt nyár előtt.
2022. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Én egyetértek. Egyre kevesebb a beteg, feleslegesek most a korlátozások. Külföldön is ebbe az irányba haladnak.
2022. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ezt hol olvastátok? Nem találok róla információt.
2022. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Kormányinfón mondták épp most. Ahogy elhangzott rögtön írtam a kérdést, ezért nem találsz még róla semmit. :D
2022. márc. 3. 10:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, értem. Azóta talaltam egy cikket. :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak: én örülök neki

2022. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Eddig se sokat éreztem belőle. Dolgozni eddig is ugyanúgy kellett. Annyi hogy ha bementem a tescoba fel kellett vennem a maszkot. Most nem kell.
2022. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek. Ez így amúgy is nonszensz volt, hogy vannak is korlátozások, meg nem is. Senkit nem büntetnek meg végeredményben, ha a feje búbján hordja a maszkot, akkor meg minek? Nincs kötelező védőoltás néhány szektort leszámítva, akkor minek ezek a nesze semmi fogd meg jól szankciók, hogy ha nincs oltásid, akkor ez és ez lesz, de mindig csak lesz, végeredményben mindenki megkap mindent igazolvány nélkül is. Ugyanez volt a kijárási korlátozás. Azért, mert kiszabtak 1-2 bírságot, még a legtöbb ember ott szegte meg, ahol lehetett. Ennek így sem értelme nincs. Vagy csináljuk rendesen, vagy sehogy. És ha már itt tartunk, akkor a covid osztályokat is megszűntetném, legyen annyi ágy, amennyi előtte is volt infektológián, legyen annyi eü személyzet, amennyi előtte is ezzel foglalkozott. Most mi a legrosszabb, ami történhet? Pár százan megfulladnak otthon.
2022. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Svájcban 17-e óta nem kell semmi - bár itt a korlátozások is életben voltak egész évben, nem úgy, mint otthon.
2022. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Plasztik kártya mutyi azért jó volt valamelyik nergcinek
2022. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Én eddig sem éreztem sokat belőle. Home office nálunk nincs meg nem is volt, BKV meg boltokban maszk és kb ennyi amit én láttam belőle. Meg sokan megjegyezték, hogy csak fel kellene vennem az oltást bla bla bla de ezt elengedtem a fülem melett.
2022. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!