Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 hónappal az oltás után...

Anneee25 kérdése:

3 hónappal az oltás után (Moderna) megfájdult az oltás helye. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan érzékeny és fájdalmas a jobb vállam,pont az oltás helyén.

Nem ütöttem be.

December 6.-án kaptam fél adag Modernát.



2022. márc. 20. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár egészséges vagy😄
2022. márc. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Aligha az oltástól! Mégis beüthetted, csak nem vetted észre.
2022. márc. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de biztos nem az oltástól van.
2022. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Jönnek a mellékhatások, ez van sajnálom.
2022. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fárasztó96 ***** válasza:
42%
Nem hiszem, hogy az oltástól lenne. Elsö kettö oltásom egész adag Moderna volt a háziorvosnál tavaly nyáron. Mindkét esetben bedurrant az oltás helye 3-4 napig még az étkezés is probléma volt (nem kérdezték meg, hogy milyen kezes vagyok, csak nyomták a bal karba mindenkinek). Harmadik oltás Pfizer lett, attól két napig szédültem, meg totyogós lettem. Utolsó oltás óta három hónap telt el, de nem fáj a helye. Tuti, hogy beverted, csak nem emlékszel rá.
2022. márc. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én Jansent kaptam, a bal karom szintén baromira fájt egy ideig, de 1 hét után minden rendben volt. Lehet, hogy valami kontár dokit fogtál ki, és felsértette a csontot a tűvel vagy ilyesmi. Mindenképp vizsgáltasd ki szerintem, mert ha ennyi ideje szar, akkor magától nem fog helyrejönni, csak kezeléssel.
2022. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ekkora hülye állatok, akiknek még az sem tiszta, hogy az emberek egy része balkezes, mégis milyen alapon szurkálnak?
2022. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bárki bármit csinálni akarna a bal kezemmel, azt feltételezve, hogy jobbkezes vagyok, biztos nem kár érte, azt megfojtanám. Azonnal, ösztönből, gondolkodás nélkül.
2022. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!