Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A legártalmatlanabb nemi...

A legártalmatlanabb nemi betegség (herpesz) okozza a legtöbb problémát az embernek az összes közül?

Figyelt kérdés

Mentális egészség padlón.

Önértékelés padlón.

Nem stresszelhetsz.

Nem ehetsz akármit.

Nem edzhetsz túl keményen.

Nem ihatsz alkoholt.

Nem szexelhetsz vagy maszturbálhatsz túl hevesen.

El kell mondanod minden partnerednek.

Gyógyszert kell szedned.

Óvszert kell használnod.


Mért van még mindig kis semmiségként nyilvántartva?


2022. ápr. 3. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
oh tesom, kend be zoviraxszal aztan egy hét múlva már ott sem lesz, kár emiatt depresszióba zuhannod
2022. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Senki nem tartja semmiségnek a nemi herpeszt, nem tudom honnan veszed ezt. Ugyanolyan nemi betegség ,mint a többi.

Fel kell húzni a kotont, és nem nyomni a "zokniban fürdeni" dumát , és akkor nem leszel nemibeteg (nálam bevált) . Nem tudom sajnálni a nemibetegeket, magatoknak köszönhetitek.

2022. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakran recidiváló nemi herpesz esetén szájon át szedett acyclovir profilaktikus indítása indokolt venerológiai konzultációt követően.
2022. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3


Májam nem akarom tönkretenni.


Már szedtem 6 hónapot. Utána újra előjött.

2022. ápr. 3. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát venerológusod szerint szedhetnéd tovább, ráadásul amíg szedted panaszmentes voltál, de nem akarod szedni a májat érintő mellékhatásoktól való félelmedben? Ha ez a helyzet, erre nem tudom mit kéne mondanunk.
2022. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Igen. A májat egyértelműen károsítja.

2022. ápr. 3. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
igen, az a helyzet kérdező, hogy debil vagy
2022. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A GYIK már csak ilyen kreténekkel tud dicsekedni.
2022. ápr. 3. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 és 5 vagyok, szedhetsz famciclovirt, ha attól kevésbé tartasz. Azzal együtt, hogy nem értem, hogy a "májat egyértelműen károsítja" kitételt honnan szedted, el kéne dönteni, hogy mi a jobb: nem szedni folyamatosan az acyclovirt/famciclovirt a félelmeid miatt és együtt élni a gyakran recidiváló genitális herpeszekkel (amikre ilyenkor úgy is szedsz feltételezem acyclovirt, csak rövidebb ideig, de nagyobb adagban) vagy a hosszútávú megelőző kezelés. Ebben a döntésben nem tudok azon túl segíteni, hogy jelzem, a májkárosító hatástól való félelmed túlzottnak tűnik. Aggályaidról konzultálhatsz venerológusoddal.
2022. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!