Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi igaz abból hogy a koronavír...

Mi igaz abból hogy a koronavírus elleni oltás súlyos szövődményeket okoz?

Figyelt kérdés

Mesélte pár ember,hogy állítólag immunhiányt okoz (ez esetben a Pfizer) valamint gyakori fáradtság kíséri az oltást.

Vajon mi igaz abból,hogy hosszú távon szövődményeket okoz a koronavírus elleni oltás?

Itt most nem a pár napos rosszullétrol beszélek,hanem állítólag immunhiányt okoz.

Mi lehet ebből igaz?


2022. ápr. 3. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Biztos van, akinél igen, lehetett is hallani ilyenről a hírekben. De a többségnél nincs semmilyen szövődmény. Nálam sem volt.
2022. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Még semmi, ugyanis nem tartunk a hosszútávnál..
2022. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Megegyezett az orosz és az ukrán? Gondolom, ha újra a kovid meg az oltás a téma ami február 25-én egyik óráról a másikra már nem is volt probléma.
2022. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem igaz nem a Pfizertől, másiktól de lebénult a fél oldalam.
2022. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a hosszú táv, hány év ?
2022. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hellmano ***** válasza:
81%
Az első oltások, még épp alig 1 évesek (valakiben már benne a 4 adag...) szóval , még nem beszélhetünk hosszútávról az, majd pár év múlve kiderül, hogy lesz e mellékhatás vagy sem.
2022. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, mert sajnos nekem is van rossz tapasztalatom több is ismerősi körben.
2022. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

hogy sulyód szövödményt okoz -e nem tudjuk 1 év telt csak el

de hogy sokan belehaltak az tuti biztis

2022. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Rendes választ adni nem tudok, én nem vagyok beoltva, csak azt tudom elmondani, amit az ismerőseimnél látok. Unokatesóimnak semmi baja.

Mamám ugyan nincs olyan rossz egészségügyi állapotban, hogy ne tudná ellátni magát, bár vannak bajai, de amióta megkapta az oltást, többször érzi rosszul magát. Anyám amióta megkapta, elmondásai szerint fáradtabb és "lelassultabb". Egy másik ismerősnek azóta gyakran cseng a füle.

Persze nem lehet kijelenteni, hogy ez biztosan attól van, de azért érdekes módon, ha ezeknek az embereknek előtte nem volt semmi bajuk, akkor nem zárható ki.

2022. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A sportolóknál eddig már látszanak a negatív hatások.

Rekord számban jönnek elő a szív problémák, illetve egy időben nagyon gyakori volt, hogy valaki hirtelen összeesett ilyen gondal.

Ezen kívül egy magyar, sport utánpótlás edző is azt nyilatkozta, hogy bizony az oltott gyerekeknél is érezhetően nnagyobb számban jönnek elő problémák.


De hivatalos bizonyítékot ne várj.

Ha elüt a busz, azt is behúzták mint covid áldozat, de ha az oltás másnapján nem kelsz fel akkor nem fognak összefüggést találni.

2022. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!