Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezhet hogy kb két hetente...

Létezhet hogy kb két hetente elkapom a koronavírust és enyhe tünetekkel átmegy rajtam? El lehet ilyen gyakran kapni egy vírust?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Erősen valószínűtlen.
2022. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy elkaptad két hetenként?
2022. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tünetekből
2022. ápr. 24. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hetente talán nem de elég sokszor el lehet kapni. Nekem 4 oltással sikerült 3x elkapni
2022. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. A covid előtt is volt kismillió bakteriális, vírusos fertőzés, ezt ember meg nem állítja egy kis torokkaparásból, orrfolyásból, hogy éppen melyikről van szó. Mivel a covidnak sincs túl sok specifikus tünete (mint pl az ízvesztés, ami egyre ritkább) gyakorlatilag bármi lehet, emellett tavasz van, megfázni se bonyolult.

A gyakorisággal kapcsolatban pedig, én január óta havonta vagyok beteg, és ismerősi körben is nagyon gyakori lett a nátha, ami a maszk levételének a normál következménye.

2022. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!