Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy ha orális...

Miért van az, hogy ha orális szexelek a barátnőmmel, többnyire másnap a mandulám kicsit bedagad és megesik, hogy fájdalmas pontok vannak a nyelvemen?

Figyelt kérdés
Olyan kicsit mintha a nyelvem szélén meghosszabodott volna egy-két ízlelőbimbó. Ez a probléma a kkor is fel szokott lépni ha gyengélkedik az egészségem vagy ha nagyon kevest alszom pár napig.

2022. ápr. 24. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Fúj! Talán nem kéne azt a gusztustalanságot nyalogatni. Egy kicsit ujjazod, azt beteszed. Nem kell nyaldosni, mint egy kutya.
2022. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
lehet gombás
2022. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ez olyan mint az izomláz, a nyelv is egy izom, teljesen normális, hogy ilyet érzel.
2022. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Lehet olyan fertőzése aminek nála nincsenek tünetei, viszont nálad meg igen. Szexelni gumival szoktatok?

Minden esetre menjetek el közösen dokihoz, mert simán lehet valami fertőzés, főleg hogyha az aktus gumival történik. Akkor a péniszeden ezért nincsenek tünetek.

2022. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
3-as nem ez egyáltalán nem normális!! nekem az életben nem voltak ilyen tüneteim miután kinyaltam a bnőm. Szakorvoshoz fordulj!! vagy Orvos ismerőst kérdezz meg. Keresgélj a neten sztem.
2022. ápr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!