Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek van esély a HIV...

Szerintetek van esély a HIV fertőzésre?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban kicsit kezdett eluralkodni magamon a hipochonderség, sokkal többet nézek esetleges egészségügyi problémák után saját magamon, ezért legyetek elnézőek ha full hülyeség amit kérdezek.

Nos nem tudom kinek mi számít gyakori partnerváltogatásnak, de az utóbbi bő 3 évben 6 szexuális partnerem volt (mind férfi). Egy kivételével mindnél "csak" orális szexig jutottunk, de volt egy tartós kapcsolat, ahol le is feküdtünk egymással. Az orálok esetében egyik partnerem sem húzott gumit, a tartós kapcsolatban meg bár sokáig használta, egyszer mégis elmaradt a gumi (ez az eset 2 éve volt).

A félelmet az váltotta ki bennem, hogy valami bajom lehet, hogy tavaly december végén volt egy 3 hetes hasmenésem amely csak antibiotikummal múlt el és a székletvizsgálat eredménye (ha jól tudom több vírust nézetett meg a háziorvosom) nem mutatott ki semmit. Ez az egész előtt az utolsó orális együttlétem októberben volt, mint mondtam orális szex gumi nélkül. Most kezdett el aggasztani, hogy mi okozhatta azt a decemberi megbetegedésem és a HIV tüneteinek utánanézve egyből persze a legrosszabbra gondoltam.

Szerintetek túlreagálom (bár ez szerintem biztos) vagy van valami alapja a fertőzés gyanújának?



2022. máj. 3. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, de ha annyira be vagy fosva (no pun intended) csináltass egy tesztet.

Szerintem túlreagálod.

2022. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orálisan nem nagyon terjed a hiv, hacsak nincs a szájon szájüregben sérülés. Én ezt olvastam. Amúgy 6 nem sok. Nekem az elmúlt 2 3 évben több mint 20 partnerem volt, legtöbbet kinyaltam, volt orál és testnedvcsere rendesen mindenkivel, volt akivel hosszabb ideig gumi nélkül, de nyitott nem komoly kapcsolat, ráadásul mindenféle nációval voltam. Semmilyen tünetem nincsen, bár lehet lappang valami, szóval nyilván, hogy tudjam, vérvételre kell menjek. Fogok is a nyáron egy teljes kivizsgálásra menni. Szóval kétlem, hogy bármi ilyen bajod lenne. Középsuliban nekem is volt egy hasonló, hetekig nem múló hasmenés hányás kombóm, sok lázzal. Rota vírus volt. Szóval valószínűleg te is valami ilyesmit kaphattál el. Ha nekem a lompos nem rohadt még le, akkor elképzelhetetlennek tartom, hogy te ilyen szerencsétlen sorsra juss 6 partnertől. De mondom, irány a laborvizsgálat! Jobbulást
2022. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szóval meleg vagy. na a hiv pont arra lett kitalálva
2022. máj. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 ezt kinek írtad? Mert nem tűnik úgy, hogy bárki meleg lenne itt.
2022. máj. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Esely mindeg van....
2022. máj. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
ha négerrel voltál akkor van rá esély
2022. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Számomra nem derül ki, hogy meleg vagy-e vagy nem. Mindenesetre a melegek között jóval gyakoribb a HIV fertőzés, mint heterok között.


Szerintem mindenképpen jól teszed, ha csináltatsz egy HIV tesztet, lehet magánlaborba is bemenni.

2022. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!