Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet-e úgy postcovid tünetem,...

Lehet-e úgy postcovid tünetem, hogy amúgy negatív volt az összes tesztem?

Figyelt kérdés

Többször is aktívan együtt voltam covidosokkal közvetlen közelről.

Mindenki covidos lett, csak én nem. Hivatalosan negatív a tesztem.

Egyszer később megfáztam, covidra akkor is negatív lettem.

De most egy ideje, kb a megfázs után 1 hónappal fura tüneteim kezdetek lenni. Dekoncentráltság, memóriazavar, mentális belassúltság, nagy fokú mentális fáradtság, rossz látás.


Lehet, hogy ez post covid?

Plusz hogyan lehet ezt elmulasztani?

:-(

Köszi előre is!



#COVID #agyiköd
2022. máj. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha tüneteid nem voltak, akkor nem igazán.

Több mint egy egyszerű fáradtság? Mindenkinek vannak időnként ilyen időszakai. Ez normális.

Első körben háziorvos, labor. És ha azon van valami, akkor majd elküld további vizsgálatokra. Rossz látással pedig szemész. Ha nem kell beutaló, akkor háziorvoshoz se kell előtte menni.

2022. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem valószínű, bár persze csodák mindig vannak.
2022. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Pont hogy a post covid erősebb azoknál, akik vagy enyhe tünetekkel, vagy tünetmentesen estek át a covidon. A teszteket meg hagyjuk is.
2022. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as, hát ez az.

Oltások után is az egyetlen erős tünet, az a full rossz hangulat volt.

És szanaszét voltam covidosokkal és nem lettem hivatalosan beteg egyiktől se, pedig 100%ig a légterében léteztem mikor full beteg volt.

2022. máj. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!