Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy egy Covid 6....

Lehet, hogy egy Covid 6. "minihullám" van?

Figyelt kérdés

Egy hete nem akar múlni a köhögés (minden évben van ilyen, de 3 napig tart csak), a dokim beküldött PCR tesztre, pozitív lettem. És sorban hallom az ismertségi körömben hogy köhögnek, és egyre több a pozitív teszt. Ennél viszont nem súlyosabb a dolog. Nálam sem vészes, csak naponta pár alkalommal ilyen sárga trutyit köhögök fel, ami nem kellemes, és kicsit rossz beszélni. De a közérzetem úgy rendben van, ha épp nincs köhögési inger.


3 oltáson túl vagyok.



2022. máj. 12. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, csak most a média már nem fújja fel ezt, mint mondjuk 1 éve, meg nincs is annyi súlyos eset, amikor már kórházi kezelés is szükséges.
2022. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, mik még a tüneteid? Ízeket érzel?
2022. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
sima köhögés, torokfájással. Nátha alig van, ízeket, szagokat érzek. Igazából annyi a különbség a korábbiaktól, hogy nem náthával kezdődött hanem azzal, hogy köhögősen ébredtem és éreztem, hogy a hörgőknél letapadás van.
2022. máj. 12. 15:17
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem 6. hullám, az 5-nek nincs még vége, csak most a hírek nem erről szólnak.
2022. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is ez van, több kolléganőmnél. Ez egy újabb variáns lehet. Én is hallottam a mini hullámról, máshonnan is.
2022. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha mindenki elkezd a közösségi terekben köhögni, abból még baj lehet.
2022. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mára lényegesen jobban vagyok :) Igazából "békeidőben" így még elmentünk dolgozni... és ha ez egy új variáns és csak ennyit csinál, az jó jel. Erre vártak a nagyokosok is. Lehet őszre jön egy még gyengébb, és akkor helytálló lesz a "csak kis nátha" dolog is.
2022. máj. 13. 08:14
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
kamu kamu
2022. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8: mond annak aki valamelyik hozzátartozóját veszítette el a szerinted kamu járványban.
2022. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
9-es, ne foglalkozz az ilyenekkel, mint a 8-as! Teljesen igazad van, de csak magadat idegesíted vele. Aki még 2,5 év után is ott tart, hogy kamu a járvány, az szellemileg menthetetlen. Sajnos, biztos, hogy sokan meghaltak már az ilyenek miatt, de mivel ez nem bizonyítható, nem lehet felelősségre vonni őket, a saját lelkiismeretükre meg nem lehet apellálni, mert olyan nekik nincs, csak magukra gondolnak.
2022. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!