Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Okozhat a légúti fertőzés...

Okozhat a légúti fertőzés hasi panaszokat?

Figyelt kérdés
Egy hete küzdök légúti megbetegedéssel. Hirtelen,egyik pillanatról a másikra kialaluló gyengeséggel, lázzal, erős torok-és végtagfájdalommal. Covid teszt többször megismételve negatív, 3 hónapja estem át igazoltan a fertőzésen. A mostani vírusfertőzés a háziorvos szerint influenza. A negyedik naptól erősen, hurutosan köhögök, mostanra ez javult. Viszont ma közvetlenül ebéd után hirtelen látványosan felpuffadt a hasam, iszonyú bélgörcsök kínoznak, azóta egyszer történt laza állagú széklet ürítése is. (A reggeli széklet teljesen normális volt.) Sajnos IBS-m van, aminek ez is a tünete, viszont már jó ideje nyugvó állapotban volt a betegségem, tünetmentes. Nem tudom, hogy vajon ismét fellángolt-e az IBS, vagy esetleg a légúti fertőzés miatt van-e ez. Talán a felköhögött és gyomorba került váladék ingerli a beleket, nem tudom. Lehetséges ez? Előfordult valakivel?

2022. máj. 24. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Ha fertőzés van a szervezetben, akkor kb háború, a szervezetedtől erőforrásokat von el leküzdése, így máshol esetleg virgonckodnak a bacik, mert nem oda figyel a szervezet, hogy kordában tartsa őket.
2022. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Van olyan, hogy a mellkastol fáj a has, illetve fordítva.

Atvezeteses tunetnek szoktak hívni.

2022. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!