Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor kezd hatni a Medrol? (...

Mikor kezd hatni a Medrol? ( lökèsterápia 16 mgról indítva)

Figyelt kérdés

RA betegségem covid fertőzést követően újra aktiválódott, bal kèzfej csukló gyulladással. (CRP 51) Salazopyrin bázisterápiás gyógyszert is szedek.

Kedden kezdtem a medrolt. Aznap és szerdán mintha javult volna, de mára rosszabb, nagyobb a fàjdalom. Nem szedtem még medrolt, egyből kellene hatnia vagy kell pár nap mire leviszi a gyulladást?

Köszönöm!!


2022. máj. 26. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem más betegségem van, többször szedtem medrolt és azt kell mondanom: attól függ.

Volt, hogy 16mg elmulasztotta pár nap alatt, volt, hogy 32mg-nek is sok idő kellett.

Szerintem hat, csak ingadozó a betegség. Ha 10-14 nap után dincs jelentősebb változás, az elgondolkodtató.

(Ne vedd készpénznek amit mondtam, nekem bélgyulladás miatt kellett, az RA-t nem annyira ismerem)

2022. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*sincs
2022. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor türelmesen várok. Annyian beszámolnak, hogy milyen hamar hat, ezért kezdtem türelmetlen lenni már.
2022. máj. 26. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 hetet adni kell neki szerintem, utána viszont beszélni az orvossal, mert anno, mielőtt 32-t szedtem, nekem is 16-tal próbálkoztak és az nem hatott.
2022. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!