Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltatok mostanában náthások/i...

Voltatok mostanában náthások/influenzásak?

Figyelt kérdés

Múlt hét vasárnaptól éreztem, hogy megfáztam, nagyon fájt a torkom, csípett nyeléskor aztán tüsszentések, könnyezés.

Majd rá pár napra elkezdtem köhögni, először hurutos volt most meg egyre szárazabb és még most is tart. Éjjel is felkelek mert annyira kínoz.

Gyógyszertárból szedem amit ajánlottak és ami eddig is bevált nekem.

Anyukám folyton azzal nyaggat, hogy nem normális hogy így kohogok és biztos tüdő orvoshoz kellene mennem. De emlékszem régen is hülés után jött a köhögés és ugyanúgy szárazon, pár napig kihozott majd elmúlt.

Voltatok ti is így, ilyen a lefolyása vagy tényleg komolyabb gond lehet és inkább menjek el ?


2022. máj. 30. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez megfázasnak hangzik. Nekem legutóbb három hétig tartott.
2022. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!