Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a majomhimlő most mi a...

Ez a majomhimlő most mi a fene akar lenni?

Figyelt kérdés

2018-ban is felütötte a fejét,most komolyan ezzel akarnak minket szívatni?

Én ezt nem veszem be!!!!



2022. jún. 19. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
És mi a kérdés?
2022. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne? Olyan, mint a bárányhímlő, vagy bármelyik másik himlő. A himlősek otthon maradnak, amíg el nem múlik. Kész. Régen is ez volt a szokás. Ha a bárányhímlő kezdene el terjedni városról városra oviról ovira, az is hír lenne, bemondaná a tévé. Speciel a majomhimlő azért lett felkapott, mert ritkán alakul ki és terjed így el országok közt.
2022. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Senior Séf ***** válasza:
82%

"Speciel a majomhimlő azért lett felkapott, mert ritkán alakul ki és terjed így el országok közt."

Meg azért, mert a covid után jó sztori a szenzációra éhes népnek.

2022. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
A majom himlő elkerülhető, ha banánt eszel!
2022. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az övsömört akarják ezzel álcázni. Ami nagyszámban szerepel az oltottak mellékhatásai között. Meg úgy amúgy egy csomó dolgot mint valami vadiúj betegséget akarnak feltüntetni amik véletlenül mind ott figyelnek a bejelentő adatbázisokban jó nagy számban.
2022. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Zsiványságot sejtek én is. Meg ami a majomhimlőt illeti, először fogságban tartott majmoknál dokumentálták akiket véletlenül azért tartottak fogságban mert embereknek szánt vakcinákkal kísérleteztek rajtuk. És most mi történt? Az egész világ szintjén végül is vakcinákkal kísérleteztek rajtunk erre felüti a fejét az a betegség ami kizárólag fogságban tartott majmokon fordul elő akikkel vakcináznak. Na rakd össze.
2022. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os mondassz valamit! :D
2022. jún. 19. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
A gyógyszergyártóknak van esze. Leoltják a világot, majd a jellegzetes mellékhatásokból kiválasztanak egyet vagy kettőt amit kikiáltanak új nyavajának ami természetes ragályos és oltani kell. Majd annak az oltásnak a mellékhatásait is kikiáltják új járványnak megint lehet vakcinázni arra is és így tovább, neverending story, örök oltakozás.
2022. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Ezt itthagyom, aki akarja elgondolkozik, aki nem, az nem. Monopoly és az Új norma dokufilm erősen ajánlott, nameg az EU parlamenti ülés.


(A linkelt kérdésnél nyilván én nem a kérdező vagyok)


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2022. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!