Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyarországon ha lehet, hol...

Magyarországon ha lehet, hol lehet kapni a PEP gyógyszert HIV fertozés gyanuja után? Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Szinte semmi informáciot nem találok erről a PEProl magyarul, ami meg magyar is valami kulfoldi klinika forditása. Ez itthon ennyire nem ismert, vagy surgosségire kell menni érte?
2022. aug. 5. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez sűrgősségi szombat-vasárnap. Hétköznap, napközben pedig a HIV szűrőt hívnám, és kérnék segítséget.
2022. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utána néztem, és leirom, hátha késobb valakinek jól fog jonni még.

Szinte sehol se lehet kapni, sokan azt se tudják mi ez, és csak átirányit mindenki máshoz.


Végul a szent lászló kórház infektológia részén kaptam megfelelo infot, mi szerint jelenleg csak Pesten lehet kapni, azt is nagyon kevés patikában, és 250.000Ft az ára. És elmeletileg 24 óra alatt hatásos igazán, a 72 óra nagy tulzás.


Vicc az egész, más országokban az ilyet a tb fedezi, és mindenhol elérheto. Itthon meg kisebb vagyont kérnek érte, és még időben feliratni is szinte lehetetlen ha az ember nem pesti..


Mostantol kedzve csak imádkozni és reménykedni tudok, hogy semmi bajom nem lett.

2022. aug. 5. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!