Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokgyulladás hány nap alatt...

Torokgyulladás hány nap alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken kezdődött, most szombat van. Még mindig fáj a nyelés, egyéb probléma nincsen. 2 napja már azt hittem teljesen jól vagyok, aztán mára megint fáj a nyelés. Hőemelkedésem nincsen. Az orvosom távgyógyít, ő azt mondta amíg nincs láz, addig nincs teendő, nem ír fel gyógyszert.

Ennyi idő alatt teljesen meg kellett volna gyógyulnom, nem?


2022. aug. 6. 20:03
 1/3 B2man ***** válasza:
100%
Steril gyulladás 2-3 nap alatt gyógyul! Baktériumfertőzés 5-7 nap. Amíg lázad nincs, ne aggódj!
2022. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Valamikor 5 napig, de van hogy 2 hétig is eltarthat, ha közben hideget iszol vagy eszel rá, akkor visszatér vagy ha fertőzés, nem múlik magától.


Mindenesetre az nem igaz, hogy nincs teendő, mert van antibiotikum torokgyulladásra és az segíthetett volna már 5 nap alatt.

2022. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legutóbb 3 hét volt. Kitartást
2022. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!