Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 héttel ez előtt nagyon zsírosan és olajosan táplálkoztam. Értem itt a bő olajban sült dolgokat, gyors ételeket a városban...Majd Péntek este rosszul lettem, hasmenésem, hányingerem és fejfájásom is volt. Azt hittem gyomorrontás, nem ettem napokig, csak a víz ment le. Csütörtök óta már viszonylag rendben vagyok, viszont tegnap észrevették a szüleim, hogy enyhén, tényleg nagyon enyhén sárga a szemem sarka. Nem drasztikusan. Hasmenésem nincs, illetve gyakorlatilag már rendben vagyok. Őszintén szólva, Hepatitiszre gondolok, de szüleim szerint csupán megerőltettem a májam, epém.


Mit gondoltok? Voltatok már hasonló helyzetben? Ami a gyors ételeket illeti, mindig körültekintően eszek dolgokat...


2022. aug. 7. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam. Nem a heti pénteken lettem rosszul, hanem egy héttel korábban. Azaz, úgy 28.-án.
2022. aug. 7. 11:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megnyomod a hasad,érzel fájdalmat a jobb bordaíved alatt?
2022. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, Nem, semmi fájdalmam nincs. A gyengeséget leszámítva, minden rendben.
2022. aug. 7. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vizsgálat nélkül senki sem tudja megmondani! Kérj beutalót a háziorvosodtól egy vérvételre, májfunkcióval. KB két napon belül megvan az eredmény. Ha a vérkép nem mutat eltérést, nincs miért aggódni.
2022. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4, Értem ám! Arra lettem volna még kíváncsi, hogy minden esetben ígényel kórházi kezelést?
2022. aug. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!