Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz lehet, hogy az oltottakra...

Igaz lehet, hogy az oltottakra "sötét" jövő vár?

Figyelt kérdés
Nagyon osztogatják ezt a cikket a közösségi médiában. Megkérdezlek titeket is [link]

2022. aug. 15. 15:09
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
55 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Másik cikk [link]
2022. aug. 15. 15:10
 2/55 Mojjo ***** válasza:
78%
Mondjuk annyi igaz, hogy ennek a pandémiának és az oltásoknak köszönhetően sokkal szembetűnőbbé vált, mennyi mélybuta, sötét ember van - mint pl aki ilyen cikkeket írogat -, ami semmiképp nem teszi rózsásabbá a normális emberek jövőjét.
2022. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Na de mi az ami konkrétan nem igaz a cikkekben?
2022. aug. 15. 15:18
 4/55 anonim ***** válasza:
70%
Konkrétan minden.
2022. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Mivel tudnád ezt érvekkel is alátmasztani? Tudományos forrásokkal?
2022. aug. 15. 15:26
 6/55 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok biológus. Így leszolni, hogy ostobaság ez meg az bármit lehet. Mivel érvelnél?
2022. aug. 15. 15:27
 7/55 sadam87 ***** válasza:
67%

Hát persze, ha a közönségi médiában nagyon osztják biztos igaz. Ja nem!

[link]

"Na de mi az ami konkrétan nem igaz a cikkekben?"

Például a "VAIDS" létezése. Tovább nem olvastam ezek után...

(Megjegyzem, a cikk írója olyan felkészült, hogy a tüskefehérje szót sem sikerült rendesen leírnia.)

2022. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted nem inkább annak kéne valamiféle alátámasztást mutatnia, aki kitalálta ezt a sok sületlenséget?
2022. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
72%
Immunrendszert lebontó tüskés fehérjék? Nem is tudom, melyik fele a nagyobb ostobaság, az immunrendszer lebontása, vagy hogy az író annyira tudatlan a témával kapcsolatban, amivel okoskodni próbál, hogy még a tüskefehérje szót sem ismeri...
2022. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
50%

Nem vár az oltottakra sötét jövő, hisz a halál nem mindenkinek sötét...van akinek fényes.:-)

Komolyan: nem hal meg minden oltott a koronavírus elleni oltástól, sem az utána szerzett betegségektől. Tudnék tudományos cikkeket előásni, viszont nem tudom, mennyire tudsz angolul, mert ezek angolul vannak. Ha tudod a nyelvet, magad is utána tudsz nézni. A Facebook-on es a Telegram-on rengeteg ilyen cikkel és videóval találkozom, hogy mit okoz a kovid elleni oltás.

A " [link] a legszélsőségesebb összeesküvésszerű hülyeségeket terjesztő honlap.

Lesznek még újabb fertőző betegségek 2030-ig és azokra újabb oltások. Na azok veszélyesebbek lesznek, különösen a hetedik oltás....(Tudod, nem mindig a halál a legrosszabb, van annál rosszabb is.)

2022. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!