Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Roaccutan után visszatér-e a...

Roaccutan után visszatér-e a pattanás?

Figyelt kérdés

Abban szeretném kérni a véleményeteket, hogy miért jöhettel vissza a pattanásaim?

2020 januárjában kezdtem kb szedni, kb egy évig szedtem, nagyon szépen letisztitotta, pedig nagyon csunya volt az arcom, heg, gyulladt pattanas minden. Ellenorzott vervetelen is voltam termeszetesen.

20mg volt a legtobb amit szedtem, azt kevesebb ideig mint 10 et. Utana elhagytam a gyogyszert fokozatosan. Eltelt 2-3 honap es kezdtek visszajonni, nem annyira mjnt elotte , de lathatoan.

Konzultaltam a borgyogyasszal, es ujra kezdtem a szedeset. Most is 10mg szedek, de a nyar miatt ugyebar. Most is gyonyoru az arcom, nem jon ki egy se, max nehe neha.

Azota megtudtuk, hogy elvileg van egy gyulladas a mandulam korul, de nem a mandulam, amit majd kivesznek. Az okozhat pattanasokat? Csak eloszor sorban haladunk, mert orrsovenyferdulesem is van, azt kell eloszor. Hpv fertozes okozhat pattanast? Sajnos tobb mint valoszinu, hogy az is van bennem, ezzel kapcsolatban hetfon megyek orvoshoz.

De a bajom inkabb az, hogy egy nagy nevu magan orvoshoz jarok egy magan klinikara, es ugy erzem, hogy kerdezek valamit nem kapok ertheto/megfelelo valaszt. Hogy nezne ki a kura, meddig kell szednem , miert terhet vissza, mandula okozhat-e pattanast..?! Valahogy nem tiszta a kep..

Ebben van tapasztalatotok, meddig kell szedni, vagy csak nem szedtem megfelelo mennyiseget?



2022. aug. 18. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!