Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés szerű székletem van...

Hasmenés szerű székletem van de csak viszonylag kevés jön, ez mitől van?

Figyelt kérdés

Második napja tart.


Tegnap megfájdult a hasam ilyen hasmenés szerűen. El is mentem a wcre és ilyen nem teljesen vizes, hanem inkább kásásabb széklet távozott. A mennyiség elég csekély volt.

Aztán ma reggel ismét begörcsöltem és ismét ez a jelenség játszódott le.


Ma délután ugyanez és most megint ez történt. Kásás széklet, nem teljesen vizes de mégis görcsöléssel jár és csak kevés távozik.


Mi okozhatja?



2022. szept. 6. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Gyomorrontás, vírus, akár covid. Elég sok minden lehet. Ettél valami olyasmit, ami romlott lehetett vagy lejárt stb. ?

Más tüneted nincs?


Pár napig , ha nincs nagy gond, akkor diéta (keksz, tea, főtt krumpli..ilyesmik), hasmenés ellen meg széntabletta.

Ha rosszabb a helyzet vagy van más tünet is akkor érdemes orvoshoz fordulni.

2022. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, nem szoktam emlèkezni arra már màsnap ppntosan, hogy miket eszek meg iszok. Tejet ittam nagyobb mennyiségben arra emlékszem de friss volt.


Más tünetem nincs, jól vagyok és még ez a problémám sem olyan súlyos, hogy korlátozna bármiben is.


Köszönöm a választ.

2022. szept. 7. 00:08
 3/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg covid mert még mindig tart az állapot és a velem egyháztartásban élők között van igazoltan pozitív.


Nem tudom meddig fog még tartani, de ezek a hasi görcsök ami székelés előtt jelentkezik egyre elviselhetetlenebb.


Pedig ezen kívül kutya bajom, egész nap jó a közérzetem, nagyon jó az étvágyam is. Csak napi 1x-2x elkap a semmiből egy olyan erős görcs, hogy majd térdre roggyok a fájdalomtól és addig tart amíg ki nem vécézem magam, de egyébként olyan hatalmas mennyiség nem távozik és nem is teljesen hasmenés. Ma már egész szép teljesen szilárd részek is voltak benne, most este jött megint ilyen kásásabb széklet inkább.

2022. szept. 10. 01:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt már? Meddig tartott neked? Hasonlóval szenvedek most
2022. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, elmúlt.


Szerintem covid volt.

2022. szept. 21. 20:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!