Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tapasztalta valaki covid...

Tapasztalta valaki covid fertőzést követően kb.1,5 hónappal, hogy mandulaköveket tüsszent föl?

Figyelt kérdés
Arról sem volt fogalmam, hogy létezik ez a dolog, míg nem rákerestem az interneten és rájöttem, hogy mandulakövekkel van dolgom. Volt egy igen masszív torokfájással zajló covid fertőzésem augusztus elején. Szépen meggyógyultam, így semmi máshoz nem tudom kötni ezeket a mandulaköveket, csak ehhez a fertőzéshez.
2022. szept. 8. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Köze sincs a vírusfertőzéshez.


[link]

2022. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel én is képes vagyok végigböngészni a google-t ezért nem sokat segített a linked.

A kérdést azért tettem föl, hogy hátha valaki más is coviddal tudja összefüggésbe hozni, lévén korábban sosem volt. És nem hiszem, hogy a szájhigiéném változott volna az elmúlt 1,5 hónapban.

2022. szept. 9. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
A link is írja, hogy általában észre sem veszi az ember, illetve mi okozza. Köze nincs hozzá, hogy 1,5 hónappal ezelőtt fájt a torkod. Komolyan, nevetséges, hogy mindent a covidra akartok fogni...
2022. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Igen van köze! A mandulában tisztulásként ürül ez és bizony virusfertőzés hatására a szákirodalom is beszámolt detritusrol covid után. Reméljük elmúlik, én egyrészt nem vagyok laikus másrészt nekem más vírus fertőzés óta van hónapok óta sajnos mandulakő nem tudja szakorvos sem miért, viszont elkaptam közben a kovidot már én is 1-1.5 hónappal vagyok utána és nagyon felfokozódott a termelődése azóta de most talán javul. Te hogy vagy azóta?
2022. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb. két-három hetente jön ki egy kő. Nem kellemes élmény. Egyelőre nem mentem vele orvoshoz. A torkomban, torkomon semmi nem látszik. Tanácstalanul állok az eset előtt. Remélem elmúlik hamarosan és nem tér vissza.
2022. okt. 17. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát nem tudom ki pontozott le de remélem o is olvassa az angol orvosi szakirodalmat rendszeresen.
2022. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!