Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mégiscsak lehet HÍV?

Mégiscsak lehet HÍV?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Problémám a következő. Augusztus 6.-án történt váratlan aktus. Előjátéknál is már gumiban történt, tehát megadtuk a módját azt hiszem. Az esettől számítva 2-3 hétre lett egy kis torok fájásom, 1 hétre rá egy fél napos kis hasmenés. Szeptember 6.-án tehát 31 napra az esetre el is mentem egy gyorstesztet csináltatni ami negatív lett. Kérdeztem a vizsgálatot végző személy-t hogy nem-e jöttem korán, mert úgy olvastam hogy influenza szerű tünetek lehetnek a legelső tünetek, torok fájás, ritkán hasmenés....stb. Azt a választ kaptam hogy 25 napnál már jelez a teszt, de 28 naptól már nagy pontossággal jelzi a pozitív értéket, tehát a 31 nappal már jó vagyok az ablakperiódust tekintve. Meg is nyugodtam hogy minden rendben, viszont itt van Szeptember 13. tehát 38 nappal a kaland után. Reggel még nem éreztem semmit magamon, délelőtt volt egy kis megszédülés, meg némi fejfájás, gondoltam én hogy nem ittam eleget. Haza is lettem rendelve pihenni, de a fejfájás továbbra is megmaradt tompán, talán a fülem is fáj kicsit, torkom is. Igazából ezt is megkérdezhettem volna, de ez valahogy elmaradt. Tehát 25-28 nappal minden esetbe termelődik annyi antitest amit a teszt kimutat, vagy az is lehet hogy valakinél 28 nap valakinél mondjuk 40 nap után kimutatható csak? Olvastam hogy a tünetek 2-6 héten belül jelentkeznek, de valakinél semmilyen tünet nincs.



2022. szept. 13. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi bajod. Ez egy kis megfazas.
2022. szept. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!