Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Telviran krémet használtad...

Telviran krémet használtad már herpeszre?

Figyelt kérdés

Nem gyakran, de évente egy két alkalommal sajnos kijön egy hólyag a számon. Herpesz féle, de csak egyetlen egy kis pukli, nem az a csúnya nagy sebes..

Tegnap már egy ponton piros volt, gondoltam hogy herpesz lesz, de csak délután tudtam elmenni a gyógyszertárba, ezt a krémet kaptam, amúgy Zovirax duo-t szoktam venni…

Még csak piros volt, egyáltalán nem volt hólyagos, viszont bekentem, és jó nagy lett… Nem tudom, hogy ez a krém így hat, amúgy is kijött volna, vagy esetleg inkább irritálja…? Fura, hogy ahogy bekentem ilyen lett…


2022. szept. 17. 08:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, ez konkrétan három sárga hólyag lett reggelre….
2022. szept. 17. 08:10
 2/3 anonim ***** válasza:
A Telviran a sima Zoviraxnak felel meg. A duoban van még hidrokortizon, ami a hatását fokozza. Ezen kívül belsőleg lizinnel tudod segíteni, hogy ne legyen több hólyag. Használd bátran a Telvirant, segít az is valamennyit.
2022. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remek, azt mondta a patikus h ebben több van, mint a Duoban. A sima Zovirax nekem nem ért semmit.
2022. szept. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!